Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tök ciki, hogy látta. Vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tök ciki, hogy látta. Vagy nem?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy szeretünk hülyülni a párommal. A minap láttam egy nagy pókot(tudni kell ők az egyetlenek amitől írtózom), és a barátom,hogy megszívasson, mikor feldúlva meséltem neki hirtelen elkiáltotta magát,hogy ott van a lábamon.

Én meg el is hittem, egy nagyot ugrottam, mire kapcsoltam,hogy nem is.

De annyira megijedtem,hogy hirtelen a sírás kerülgetett, amolyan pánikszerű volt, de közben röhögtem is, szóval poénossá vált.

A barátom elkezdett levideózni, és egy tök vicces videó lett, de mégiscsak én vagyok rajta, amint sírdogálok, és vékonyka hangon motyogok valamiket.


Vicces is,így utólag nézegetni vele, esetleg a jó baráti körrel megnézegetni.


Viszont ő megmutatta az anyjának és a tesójának is, talán egy rokona is látta. Valahol együtt voltak, és azt mondta a kezébe akadt így megmutatta.

Nagyon cikinek éreztem az egészet, nem szerettem volna ha olyan állapotban látnak ők. Az jutott eszembe,hogy most mit gondolhatnak,ha olyan kis dolog miatt elkezdek sírdogálni. Hirtelen arra gondoltam,hogy 'mindent meg kell

mutatni anyucinak?'

Cikinek érzem, szerintetek jogosan?

Ti mit gondolnátok?

19L


2016. jan. 6. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiúként mondom, hogy azért ciki! A minimum, hogy meg kellett volna róla kérdezzen!
2016. jan. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 opened paradise ***** válasza:
100%
Az a "ciki",hogy egy ilyen pillanatban az az első dolga,hogy levideózzon.
2016. jan. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam!

Először még kicsit dühös is voltam, hogy hát hogy képzeli, én nem szerettem volna, hogy lássák.

Erre ő nyugtatgatott,hogy hát nincs benne semmi rossz, aranyosnak tartották. (biztos kiröhögtek)

Aztán kezdtem el gondolkodni,hogy azért ezt nem kellett volna, most mintha szégyellném magam előttük.

Gondoltam megkérdem,más mit szólna hozzá.

2016. jan. 6. 00:11
 4/9 A kérdező kommentje:
2.Hát igaz, viszont nem volt ez épp olyan komoly pillanat, viszont tényleg sírni kezdtem, ijedt voltam, közben ő hülyéskedett még a videózás közben aztán én is lazábbra vettem.
2016. jan. 6. 00:13
 5/9 A kérdező kommentje:
bocsi a szóismétlésekért, kicsit fáradt vagyok most szépen fogalmazni:))
2016. jan. 6. 00:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Értem, hogy kínos, de mégsem egy olyanról láttak videót amikor mondjuk részegen hemperegsz valahol. Az kínosabb lenne.
2016. jan. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vészes,ne aggódj.

Te meg cuki lehetsz.:)

2016. jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Hát igazából már úgyis látták, nincs mit csináljak, csak érdekelt,hogy mát zavart volna ez.

2016. jan. 6. 00:28
 9/9 anonim ***** válasza:

A ciki az amikor kb 150 fős Karácsonyi vacsorán a kollégáid és főnököd előtt sírod el magad mert a bűvész épp rajtad mutat be egy pókos trükköt. :D Nekem sikerült bemutatkoznom és mostmár mindenki ismer a cégnél. :D


Ő valószínű azért mutatta meg a családjának, hogy megmutassa milyen cuki vagy. :) Biztos nem akart vele megbántani. :)

2016. jan. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!