Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves férfiak! Ettől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiak! Ettől féltékenyek lesztek?

Figyelt kérdés
Ha nem egy helyen tanultok/dolgoztok a barátnőtökkel és neki a munkahelyén egy meleg férfi a legjobb barátja, akivel sokat beszélget, egymás mellett is ülnek, otthon pedig néha emlegeti, hogy xy így meg úgy.
2016. jan. 6. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

felőlem lehet hetero is a legjobb barátja...nem vagyok féltékeny típus és megbízok a barátnőmben! attól, mert valakivel közeli viszonyban van nem azt jelenti, hogy megcsal, vagy lelép vele, ha meg mégis lelép áldásom rá...ha ő ettől boldogabb akkor jól döntött...


22F

2016. jan. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90% hogy úgyis elhagy. Így legalább felkészülhetek rá. Én az a típus vagyok akit általába elhagynak másért és nem az aki miatt.
2016. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Megbízom benne. Nekem is vannak nő ismerőseim és ő is elfogadja.
2016. jan. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
dehogy leszek féltékeny! egy homora nem :)
2016. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!