Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire imponáló, ha egy huszonéves pasi saját erejéből jól keres?

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Mert hogy keressen jól, ha nem saját erejéből? Ez nekem önmagában nem imponáló. Az inkább lehet, amit csinál.


Nem ismerem a főnököm fizetését, de fantasztikus, amit csinál. Na nekem ez az imponáló.

2015. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es, onnan, hogy sokan csak örökölnek egy csomó pénzt, vagy alájuk tolnak egy pozíciót a szülők vállalkozásában.
2015. dec. 15. 22:28
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Attól még lehet jó benne, hogy megalapozták a helyét. Volt évfolyamtársam gyakorlatilag már átvette a szülőktől a vállalkozást és qrva jól csinálja.


Szóval mint mondtam, engem nem a pénz érdekel. Az önmagában nem érdekel. Az sokkal inkább, hogy mit csinál, szereti-e, sikeres-e benne.

2015. dec. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha jól keres vele, akkor valószínűleg sikeres benne, nem? :)
2015. dec. 15. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
A nőket mindig el kell kápráztatni kiskomám, ezt ne felejtsd el. Hazudhatod azt is, hogy űrmérnök vagy az ESA-nal vagy, akkor már tocsog a bugyi.
2015. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Mindig többre becsütem azt, aki hátszél nélkül tud érvényesülni, mint aki rásegítéssel. Valószínűleg azért, mert az én szüleim is a nulláról jutottak el oda, ahova sikerült, apám olyan szegény családban nőtt fel, hogy a fehér kenyér ünnepi eledel volt, és vezető beosztásból ment nyugdíjba, és még most is keresik, mert kiváló szakember.
2015. dec. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Ez sajnos nem egy egyértelmű helyzet. Van egy idióta munkatársam, akit halálra fizetnek, de azt senki sem érti, hogy mire.. Tényleg nem. Rengeteget panaszkodnak rá, nem lehet rábízni semmit sem, mert a vége úgyis az, hogy másnak kell megcsinálni a feladatot..amit csinál, az meg sokszor szar. Őszintén nem értem, hogy mi a francot keres még a cégnél. Pasi, a nagyfőnök meg nem meleg, szóval még ez se lehet... Pedig már tényleg mindenre gondoltunk.


Szóval, nem, szerintem nem jár együtt. A megfogalmazás meg nem volt véletlen.. Feltételezi az ember, hogy ha jól keres az illető, akkor biztos jó benne. Én arról az oldalról fognám meg, hogy ha jó benne, akkor nem kizárt, hogy jól keres. (És ha nem, az se gond.) Mert ez a kettő így nem ugyanaz.

2015. dec. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Ezen kívül még sok mindenen múlik, de ez egy jó pont! (: 20/L
2015. dec. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!