Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szünteted meg magadban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szünteted meg magadban a vonzalmat valaki iránt, akivel időnként muszáj találkoznod?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy sem lehet....
2016. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetetlen. Sajnálom.
2016. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En is erre keresem a valaszt..meg nem fejtettem meg..de vajon tenyleg lehetetlen?
2016. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Shaddark ***** válasza:

Az idő majd megoldja.

Esetleg átirányíthatod másra - ha van aki szóba jöhet.

2016. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Átirányíthatom :) ez cuki.

És mégis mennyi idő oldja meg?

2016. jan. 6. 14:37
 6/8 anonim ***** válasza:
a férfiak gyakran meg tudják gyűlölni az illetőt, belevetítenek ezt-azt.Nőtől ilyet még nem hallottam, nő vagyok, és nekem sem sikerült a vonzalmat megszüntetnem. Igazából már nem is akarom. Megtanultam ezzel a helyzettel együtt élni, és letenni az egészet. Úgy vagyok vele, hogy vagy lesz egyszer valami, vagy nem, de élem az életem, aki közben szeret azt szeretem, és ennyi.
2016. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Shaddark ***** válasza:

Cuki :D

Aki miatt én próbáltam ezt decemberben az is folyton lecukizott, nem is lett belőle semmi :(

A nőknek nem jönnek be a cuki férfiak :D

Nincs gondom a vonzalomkeltéssel normál körülmények között amúgy, de ha érzelmileg érintett leszek akkor átmegyek lúzerbe és össze-vissza szerencsétlenkedem :)

2016. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele,hogy már nem akarom megszüntetni a vonzalmamat valaki iránt.Volt egy időszak,mikor próbáltam küzdeni ellene,de nem ment.Még,ha akarnánk se tudnánk egymást kikerülni.Sajnos nem lehetünk együtt,még nem.De nem tudhatjuk mit hoz jövő.
2016. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!