Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 körüli lányok, ti haverkodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 körüli lányok, ti haverkodnátok egy nálatok 10 évvel idősebb sráccal?

Figyelt kérdés
Előre is bocs a kisregényért, de érthetővé szeretném tenni a problémát. Társaságból ismerjük egymást, a lány 21, én 31 vagyok. Első pillantásra megtetszett, nem tagadom, de akkor nem voltunk olyan helyzetben, hogy bármit is léphessek, csak rá-ránéztem, és az volt az érzésem, hogy ő is nézett engem, de nem beszéltünk, tehát akkor tök idegenek voltunk, csak talán figyelt a megnyilatkozásaimra. Később megtudtam, hogy van barátja, szóval nem tettem semmit, és elvileg szereti a barátját. Egyszer véletlenül újra összefutottunk, és miután váltottunk pár szót, és biztattam őt egy nehéz helyzetben, ő ölelt át engem teljesen váratlanul mások előtt, és azt mondta, hogy gondoljak rá máskor is. Később ráírtam, hogy meg tudta-e oldani a dolgot, visszaírt, hogy mennyire örül, hogy írtam stb. Váltottunk még egy-két rövidebb levelet semleges témákban, és hagytam, hátha elhal a dolog. Erre pár hónap múlva, amikor felléptem fb-ra, már ő írt rám kapásból, hogy régen beszéltünk, jól vagyok-e, figyel engem, de sosem lát, szóval érdekes szituáció volt. Beszélgettünk, de nem tettem semmi kihívót, csak úgy éreztem, hogy ez nem egészen haverkodás a részéről. Felköszöntöttem a névnapján, és kíváncsiságból felvetettem, hogy meghívom majd valamire, elvileg belement, és a számát is simán megadta. Szóval nem értem a logikáját, nem tudom, mennyire flörtölős típus, de én nem úgy érzem, hogy ez szimpla haverkodás lett volna a részéről. Főleg úgy, hogy neki voltak "kétértelmű" megnyilvánulásai, legalábbis nem hiszem, hogy pont egy idősebb sráccal haverkodna, mikor így is van elég kortárs ismerőse. Vagy csak számomra tűnt kicsit nyomulásnak, amit csinált? Nem nagyon voltam ilyen helyzetben, és fogalmam sincs, hogyan reagáljak, vagy mi ez a részéről. Megköszönöm, ha valaki tud valami értelmeset mondani. Különösen a 20 körüli lányok véleménye érdekelne, hogy hasonló esetben nekik mi járna a fejükben.
2016. jan. 7. 21:16
 1/7 Linó03 ***** válasza:

Én (paramétereknek megfelelő lány) legjobban a 30 körüli pasikat kedvelem. Egy ennyi idős lány nem kicsi, a 30 körüli pasi pedig szintén fiatal. Simán gondolhatja komolyan, ez tőle függ.

A barátja már nincs meg?

2016. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, megvan tudomásom szerint, éppen ezért nem értem. Ha én lány lennék, és haverkodni akarnék, valószínűleg nem egy tíz évvel idősebb, tök ismeretlen faszit nyaggatnék.
2016. jan. 7. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt akár rólam is írhattad volna, hasonló helyzetben vagyok. Én csak haverkodom azzal a sráccal. 20N
2016. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ugye tudod, hogy ez eléggé félreérthető tud lenni? Sok mindent simán lehetne közeledésnek is venni.
2016. jan. 7. 22:49
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Mivel van párom nem gondolom, hogy beleképzelne dolgokat.
2016. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak barátkozik.

21/L

2016. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak barátkozik, viszont szerintem ha egy nő közeledik egy férfihoz, akkor azt azért a legtöbben nem úgy fogják fel, hogy csak barátkozni akar. Mondjuk tényleg nem ismerem őt, de ha én lány lennék, én biztosan kínosan ügyelnék arra, hogy ne legyen félreérthető semmi sem, főleg ha idősebb a másik fél. Lehet, hogy csak számomra furcsa, de biztosan vannak ennyire nyitott emberek, csak én nehezen tudom magamról elképzelni, hogy egy kvázi vadidegent kezdjek el ölelgetni pár jó szóért cserébe, vagy olyanokat írjak neki, hogy milyen jó, hogy írt, meg mindig téged figyellek, szóval nekem ez így eléggé zavaros. Rossz emberismerő vagyok, ezt nem tagadom, és sok pofonba belefutottam már így az életem során, viszont ilyen viselkedéssel még nem találkoztam.
2016. jan. 8. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!