Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk értékelnétek ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk értékelnétek ezt az ajándékot, ha barátnőtök ilyen dologgal lepne meg még pici hibával is?

Figyelt kérdés

Barátomnak szeretnék készíteni egy pár dalt tartalmazó anyagot, amit én éneklek karaoke alapra, persze teszek a hangra pici visszhangot, így jobban beleolvad a karaoke alapba. Jelenleg külföldön él Németországban, így ezt amolyan szülinapi ajándéknak szánom. Nem vagyok profi énekes, nem is képeztem a hangomat, szóval pici hamiska hang néhol becsúszik, de attól függetlenül szívből készítettem neki,és tudom hogy ha brutálisan pocsék lenne az eredmény nem mutatnám meg neki..Számít egyáltalán a néhol hamiskás ajándék, vagy eleve a gesztust nézitek, és örülnétek neki?

19L



2014. nov. 12. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

jaj olyan aranyos vagy :)

csak nehogy válás legyen a vége

2014. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl mindennapos ajándék, biztos örülni fog neki.
2014. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nagyon örülnék. Pláne, hogy ilyen távol vagytok egymástól. Még ha hamis lenne a hangod, biztosan értékelném a befektetett energiádat.
2014. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ez borzasztóan kedves dolog :)
2014. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm az eddigi válaszokat, elküldtem neki, és még nem látta, úgyhogy még pár óráig izgulhatok vajon mit szól hozzá... :D addig is nézem a legdurvább válogatókat a tehetségkutató műsorokban, attól totál lehiggadok, mert nálam ennyire nagy vész nincs azért, mint egyeseknél ott... :D
2014. nov. 12. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ötlet tetszik..mivel a hangod vele lehet..bár mivel nekem nincs jó hangom én inkább azt választottam volna, hogy elmeséltem volna neki a történetünket. :) Hogy hogyan jöttünk össze..hogy mennyire szeretm..h mit szeretek benne, és h mindig szeretni fogom ..:P Persze ezt egy videó üzenetbe :D
2014. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!