Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti tulajdonítotok bármi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tulajdonítotok bármi jelentőséget ennek? Kort és nemet légyszi.21L

Figyelt kérdés

Tegyük fel ismerkedtek valakivel. Kíváncsiságból rámentek az ismerősei és látjátok, hogy több magamutogatós, közönséges, agyonsminkelt, agyon szerkesztett csaj/pasi ismerőse van, akiknek képeit lájkolgatja.


Foglalkoznátok ezzel, vagy nem érdekelne benneteket?


Elmondom azért az én véleményemet: nem érdekel, hogy megnéz tegyük fel a barátom egy lányt az utcán, nem vagyok féltékeny típus, de felmerül bennem, hogy mit lát a r!b!s, buta nőkben? Mi tetszhet egy férfinak, egy közönségesebb nőn, aki ízléstelen képeket rak fel? Egy dolog, ha valaki felvesz egy dögös ruhát és feldob egy jó kis sminket, de mikor szinte szét van folyva a csaj a képen, a képszerkesztgetés meg durván látszik...hát... Nekem érthetetlen. Röviden: qrvás képeket rak fel.


Tehát az jutott az eszembe, hogy neki ez jön be...akkor mit akar tőlem? Mert én sosem csinálnék ilyen képeket... Egy dolog a mini ruha, de nem mindegy, hogyan viseli egy nő. A két kg. spakli se olyan vonzó...


Saját véleményetek?


2016. jan. 8. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nagyon tulajdoníts ennek nagy szerepet. Megnézi őket, de nem véletlenül veled akar ismerkedni és nem velük. :)
2016. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22F
2016. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te ezekben a nőkben a konkurenciát látod,és félsz hogy a pasid egyszer lapátra tesz,és valami ilyesmi csajszival folytatja,nekem nincsenek ilyen "qrvás" ismerőseim mert mindeggyiket kitöröltem....26/F
2016. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek a qrvák olyanok hogy a férfiak egy része megnézi őket hogy ''dejónagycsöcsevan'', belájkolja aztán annyi. Ezek a ribik a kutyának sem kellenek, maximum a hasonló jellemű "férfiaknak" kellenek ilyenek. Szóval ha a pasid normális ember normális gondolkodásmóddal akkor ne aggódj.
2016. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!