Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti mekkora jelentőséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mekkora jelentőséget tulajdonítotok a szexnek?

Figyelt kérdés
Nagy dolog, hogy megteszitek, vagy jelentéktelen?
2015. jan. 3. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semmenyit sem
2015. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen nagy dolog...de egy párkapcsolatban alap:) bár az én igényem egy pasinak lehet sok lenne..:D
2015. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha hosszú távon nagyon nem jó, nagyon nem működik, az simán jelentheti a kapcsolat végét.
2015. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mert neked mi az igényed? évi 2?
2015. jan. 3. 18:15
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem sem jó a sex az mindennek a megrontója az csak a fiú a sexbe szerelmes és nem a lányba ez az én véleményem
2015. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy megtesszük-e? Szerintem egy nőnek ugyanolyan fontos, mint egy férfinak, legalábbis én nem úgy tekintek erre, h én ezzel a barátomnak szívességet teszek, hanem h kölcsönösen örömet szerzünk a másiknak
2015. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
fontos.
2015. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

18:22


akkor bizony nagyon-nagyon egyedül vagy ezzel a szemlélettel

2015. jan. 3. 18:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem van jelentősége, mert ha nagy különbség van az egyének libidója közt, az simán tönkre vághatja a kapcsolatot
2015. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A szex nem egy elvégzendő feladat, kivéve ha az ember prosti.


Számomra hatalmas jelentősége van, ha három nap kimarad, már elviselhetetlen sárkány vagyok. Aztán ha szexelünk, utána minden rendben. Ha sokat szexelünk, akkor nálam tüneményesebb és odaadóbb tündért nem találni. Sajnálom azt, aki nem élvezi a szexet.

2015. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!