Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben a szituban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben a szituban megérdemelte a lány a pofont?

Figyelt kérdés

A lány megcsalta a párját, amire a pasi rájött, veszekedtek, és a lány azt mondta, hogy legalább ő (a srác, akivel megcsalta) kitudta elégíteni. És itt kapott a csaj egy pofont. De nem vérzett, meg nem lett lila folt sehol, meg el sem esett.

Munkahelyemen ezen vitatkoztunk, volt aki szerint megérdemelte, volt aki szerint nem. Szerintetek?


2016. jan. 9. 17:26
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
12%
Megerdemelte. De a pasi miert nem rakta meg ki a szuret?:)
2016. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 Kenzo Tenma ***** válasza:
84%
Én nem ütöttem volna meg. Csak magamat járatnám le, nem lennék vele előrébb.
2016. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Kirakta, már nincsenek együtt. :)
2016. jan. 9. 17:29
 4/50 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Már a kérdés is abszurd.

Majd ha te csinálsz valamit, ami másnak rosszul esik, odamehetek és felképelhetlek?

2016. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
31%
Ha az apjának nem sikerült nem kúrvät nevelni belőle, várható az ilyen.
2016. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
89%
Én csak akkor adnék pofont lánynak ha ő üt először amúgy nem, mondhat akármit verbális inzultusra megpróbálom visszafogni magam.
2016. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
21%
#5 vagyok. Megjegyzem én ennyiért nem adnék pofont, csak az életben többet nem beszélnék vele.
2016. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
96%
A düh jogos, a levezetése viszont a srácot minősíti. És aki egyszer megüt egy nőt, az máskor is megteszi, vagy még rosszabb.
2016. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
28%
Tőlem nem pofont kapott volna! Ablakon összes létező holmi kiszórás, kulcselszedés, lakásból kirugdosás, "takarodj, elégülj ki akkor ajtón kívül" mondás. Zárcsere. Nő elfelejtés. Problem solved.
2016. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
5%

Verbális bántalmazást fizikális megtorlás követte, szerintem megérdemelte.

Az életben is, ha valaki nagyon pofázik vagy s3ggfej a másikkal azt pofán verik. Nincs ebben semmi újkeletű. Lányok is ugyanúgy megtépik vagy felpofozzák egymást, ha nagyobb a szócsata, fiúk pedig már kevesebbért is összeverik a másikat és ott nem csak egy lightos pofonról van szó.

2016. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!