Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon mért akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon mért akar minden (magát annak gondoló) csúnya pasi szép barátnőt? Mért nem "éritek be" egy hozzátok hasonló lánnyal?

Figyelt kérdés
2015. nov. 28. 18:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Ezen én is szoktam csodálkozni, főleg miután kijelentik, hogy csak a nők felszínesek, de közülük mindegyik.
2015. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%
És miért akar minden csúnya lány jóképű pasit? Nemcsak ezen az oldalon, hanem mindenhol.
2015. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
10%

Én leírtam mindig is,nem vagyok csúnya,átlagos kinézet bőven megvan.Ehhez képest az átlagos nők sem állnak szóba sem velem,mert nem születtem helyesnek,és az összesnek csak az kell sajnos manapság...:/

Nos akkor hogy is van ez?:)

24/F

2015. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

Mert ők is ugyanolyan felszínesek. :D

Ők sem tudnak vonzódni egy számukra nem szép nőhöz. Persze, ez számukra természetes és nekik "szabad", míg egy nőnél ez már a felszínességet jelenti.

2015. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
17%
Tisztázzuk, mi számít jóképűnek, és mi átlagosnak?
2015. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%
miért akar ronda kövér nő izmos szép férfit? volt már pár kérdés kitéve... ha az átlag meg ronda nők össze jönnének ronda átlagos férfiakkal nem lenne ennyi szingli férfi
2015. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%

Mert nem a cicababákra kell vágyni, mert nekik biztos nem fogtok kelleni!

Nem a bomba csajok között kell keresni, mert ők elérhetetlenek!!

2015. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
37%

Nektek nem hiányzik Alacsony és ocsmány nevű felhasználó??


Le van maradva, mint a borravaló! Vagy lehet hogy csak WC-re szaladt ki! :D

2015. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Sosem értettem azokat akik ilyen "Mért nem éritek be" szövegekkel papolnak másoknak. Hát miért kéne beérni olyannal aki nem tetszik? Annak úgy mi értelme van, most komolyan?! Minden normális ember(legyen az férfi, vagy nő) olyan párt választ, akihez vonzódik. Szerintem hatalmas hülyeség olyannal összejönni, aki nem tetszik, annál még az egyedüllét is jobb. Írom ezt úgy, hogy jól nézek ki, de ha csúnya lennék, akkor se jönnék össze olyan lánnyal aki nem jön be.
2015. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

"ha az átlag meg ronda nők össze jönnének ronda átlagos férfiakkal nem lenne ennyi szingli férfi"

Jó, akkor ezt fordítsuk meg: ha az átlagos pasik valóban nem felszínesek és összejönnének átlagos és ronda lányokkal akkor nem lenne annyi szingli nő sem.


De ugye ha itt valakin van 10 kiló felesleg az egy kövér disznó, a szép arcú lányok pedig átlagosnak vannak titulálva. Ha egy férfi nem borotválja le a szőrt a testéről az férfias, ha egy nő tenné ezt az azonnal gusztustalan lenne. Nem beszéljünk már felszínes nőkről és szent és igénytelen férfiakról.

2015. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!