Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bosszú mindig édes, mesélnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bosszú mindig édes, mesélnétek?

Figyelt kérdés

Ki mit tett, érzett utána?

Megnyugodtatok?



2016. jan. 9. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Sosem voltam bosszúálló típus, én abban hiszek, hogy mindenki visszakapja, amit másoknak okoz, ebből adódóan ha bosszút álltam volna bárkin is, aki nekem ártott, az ugyanúgy visszaszállt volna rám egyszer.


Értelme nem sok van, gyerekes és kicsinyes, ráadásul csak lejáratja magát az, aki bosszút áll bármiért is.

2016. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miért járatná le magát?
2016. jan. 9. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:

volt rá példa.

természetesen megnyugodtam, és végre az az óriási teher is leszakad a lelkemről, mikor végre bosszút állhattam a rengeteg sérelemért amit az illető okozott nekem.

tudom nem szép dolog ez, de van amikor másképp nem lesz lelki békére, csak megtorlással.

2016. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pont ez jár az én fejemben is. Lehet hogy a tisztítótűzben végzem de van az a pont amikor már nem lehet "nyelni"... Legkevésbé az okozható fájdalom érdekel mert kaptam eleget
2016. jan. 9. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem a közöny épp elég megtorlás szokott lenni. ettől rosszabb volt neki, mintha támadásokba kezdtem volna.

pedig a közöny se kicseszésből volt.

2016. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

embere válogatja, hogy mi a legmegfelelőbb viselkedés, vagy megtorlás a sérelmek miatt amit okozott.

van olyan embertípus ahol közömbösséggel semmit nem érsz el, mert az érzelmi intelligenciája túl sekélyes, hogy felfogja miről is van szó.

egyébként pedig #1 feltételezem még nem volt részed olyan mély és erős lelki sérülésben, ami miatt a bosszún agyaltál volna.

2016. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hogy lehet kibirni hogy közönyös maradsz bosszú helyett?

másrészt épp ezaz hogy akkor azt hiszi hogy megúszta...

2016. jan. 9. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:
ó nem hitte. inkább kétségbeesett,hogy miért vagyok ilyen,mikor előtte azt csinált velem amit akart. és akkor szenvedett,hogy nem csinálok semmit, se nem orditok, ha nagyon muszáj reagálok normálisan pár szóban, de ennyi. egyébként meg tök jól elvagyok, és élem az életem.
2016. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!