Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! (19-25 között)....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! (19-25 között). Hogyan indítson nálatok beszélgetést egy fiú társkeresőn?

Figyelt kérdés
Tudom hogy én vagyok a férfi, és nekem kell kezdeményezni, de nem tudom hogy társkeresőn, online felületen mi is a legjobb módszer. Mi a legszimpatikusabb nektek? Nem előre begyakorolt kamu csajozós dumákra gondoltam, hanem egy egyszerű szia, aztán valami amivel már el lehet kezdeni beszélgetni? Tudnátok ötletet adni? 26F

2016. jan. 9. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Na ez engem is érdekelne. :D
2016. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Szia, XY vagyok, van kedved beszélgetni?
2016. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

szia! én neten ismertem meg a párom, nem társkeresőn, fb-n, de ő írt rám. egyszerűen csak annyival kezdte, hogy lenne-e kedvem ismerkedni. nem nyomult, nem mondott semmi kiábrándítót. kérdezgetett rólam, és néha csak annyit mondott,hogy milyen aranyosak a válaszaim. szóval csak légy nyitott, kedves és érdeklődő, DE nem nyomulós. kérdezz rá a hobbijaira, és mivel úgyis gép előtt vagy, gyorsan rá is tudsz keresni néhány olyan dologra, amit említ, és arról kicsit beszélni. hidd el, értékelni fogja, ha látja az érdeklődésedet.

21L

2016. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Tudjátok mi az érdekes? Amikor egy nő hangot ad annak a vágyának, hogy ismerkedne, vágyik a szerelemre, aztán elkezdesz vele beszélgetni és tiszta kérdezz-felelek az egész. Mintha te lennél az ügyeletes bohóc, akinek szórakoztatnia kéne őt...:D Néhányszor tapasztaltam már én is, és itt is, máshol is hallom sokaktól. És nem arról van szó, hogy unalmas lennél, mivel már a legelején is egyoldalú a dolog, tehát még csak nincs is elég infoja rólad, hogy unhatna...:D
2016. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#4: Engem interneten még sosem szórakoztatott nő egy-két kivételtől eltekintve, de a velük való csevegés alatt is oda-vissza pattogott a labda, szóval valóban élvezetes társalgások voltak (szökőévenként egyszer). Tőlem viszont megkövetelik, hogy csörgősipkában, mint egy hibbant, félcédulás rajzfilmfigura durrogjam körbe őket "szereted a halrudit?" népszerűségű gyilkos poénokkal. Én miért nem követelhetem meg tőlük? Savanyúak mind, mint a tömény ecet. A viccet sem értik. (Lásd: Dzsegjuör kérdése jó 2-3 órával ezelőtt.) :D
2016. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon igaz volt.
2016. jan. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. A lényeg, hogy nézz ki jól a képeiden.
2016. jan. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jó kérdés!
2016. jan. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbáltam, köszöntem, bemutatkoztam, és megkérdeztem h nincs-e kedve beszélgetni. elolvasta de nem válaszolt. :D
2016. jan. 11. 08:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert nem tetszel neki külsőre.
2016. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!