Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A srác családja nagyon tehetős...

A srác családja nagyon tehetős, gazdag család, mi viszont messze nem vagyunk azok. Lehet ennek így értelme?

Figyelt kérdés

Régebbenn nekünk is jobban ment a szekére, most pedig a hitelből állunk ki. Ha valamit szeretnék vagy a testvérem, a szüleink előbb-utóbb kiteremtik a rávalót, vagy megdolgozunk érte, soha nem kérnék tőlünk semmit (anyagilag), és soha nem panaszkodok másnak, mert tudom hogy minden tőlük telhetőt megtesznek.

Nem éhezünk, inkább az alsó középosztályba sorolnám magunkat. Viszont van egy srác akivel nagyon jóba lettünk, talán több is ez már mint barátság de engem nagyon frusztrál az, hogy ők gazdagok. Álattenyésztéssel foglalkoznak, hatalmas farmjuk, vállalkozásuk van. Úgy gondolom, hogy én ebbe a körbe nem férnék bele. Falusi gazgadok, két fiú gyerekkel(szinte már felnőttek), mind a kettőnek külön autó,Debrecenbe albérlet stb. Attól tartok,hogy azt gondolnák a szüleik vagy a kívülállók,hogy csak a pénzük miatt vagyok vele. Hiába rossz,mégis inkább nem megyek közös bulikba, kerülöm a találkozást a fiúval mert nem szeretnék még jobban belehabarodni de csak is emiatt. Ráadásul focizik is az ő falujában és az én városomban is,szóval sokan ismerik.

Szerintetek mit tehetnék? Lehetne-e jövője ennek a kapcsolatnak?

18/L



2014. júl. 9. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Falu bikája felejtős
2014. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem csak én látom így.
2014. júl. 9. 20:33
 3/11 dromedarbalu ***** válasza:
67%

Miért lenne felejtős?


Nyugottan legyél vele a családja úgyis észre fogja venni hogy tényleg szereted. És nem csak a pénz miatt.

2014. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy esetleges kapcsolatban ne érdekeljen a pénz!:) ha pedig azt hinné hogy tényleg a pénze miatt érdeklődsz utána üljetek le és beszéljétek meg:). A kívülállók pedig azt gondolnak amit akarnak!:D ti csak is egymással foglalkozzatok ne érdekeljen más..

Lehet hogy most hülyeséget mondtam de én így gondolom...:)

2014. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást. :) De azért az tényleg zavaró,hogy ő eltud ide jönni kocsival, mert megteheti, nekem meg marad a kis Neuzer biciklim, amivel azért nem tekerhetek ki egy kb. 30 km-re lévő faluba :D :\
2014. júl. 9. 20:41
 6/11 A kérdező kommentje:

Szerintem nem vennék jó néven a szülei...

Van egy fiú unokatesója,gondolom mondanom sem kell hogy gazdagok ( :) )és majdnem összejöttek a legjobb barátnőmmel( akik szintén tehetősek). Egyéb okok miatt nem végül is mégsem jártak. A fiú anyukája csak annyit mondott a srácnak,hogy miért engedte el azt a szép kislányt, amikor hozzá illő lett volna (anyagliag ).

Gondolom R. szülei is hasonlóan gondolkodhatnak erről.

2014. júl. 9. 21:08
 7/11 anonim válasza:
Barátod a falu bikája tőle lessz nedves minden lány... ő..szeme.
2014. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hahaha, nagyon vicces.

Nem éppen a falu bikája, nagyon normális srác, mindenkinek segít ha szükség van rá, nagy lelkű, vicces, nincs elszállva magától

2014. júl. 11. 12:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Kis pockom, ez ne tartson vissza. Francnak se kéne gazdag lány, se egy szegény, se egy gazdag fiúnak.

A fiúnak úgy a jó, ha lenyűgözheti a lányt valamivel. az elmondás alapján meg annyira nem is nagy a különbség.


Majd, ha leigazolja az Anzsi Mahacskala, akkor lehet problémázni az anyagi különbségeken, addig fölösleges !!! 28f

2014. júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Én inkàbb a szüleitől tartok, hogy hogyan fogadnának.
2014. júl. 11. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!