Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy élvezem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy élvezem, hogy lassan haladunk?

Figyelt kérdés

Egy éve nem volt már szexuális élményem, eléggé ki vagyok éhezve, mégis örülök, hogy az új párommal még nem volt semmi.

Két hete járunk, még nem voltunk lakásban, a legintimebb ami történt az a fenékmegfogás volt, meg nyakpuszi. A mellemet sem fogta még meg.

Esküszöm, nekem ez tetszik, pedig már rég nem vagyok szűz.:)

Ő sem hozza szóba, hogy gyorsíthatnánk.

Amikor már nem voltam szűz, és úgy jártam valakivel, akkor volt már ennyi idő után petting, és most is vágyom rá nyilván, de a kapcsolat legjobb része szerintem a kezdete, és nem akarom, hogy elmúljon a varázs azzal, hogy rögtön lefekszünk. :)

20/L


2016. jan. 10. 15:21
 1/5 opened paradise ***** válasza:

Ezt mintha már hallottam volna...


Ha neked ez jó,ne törődj mással.

2016. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mióta ismeritek egymást?

Két hét járás az még semmi.


És amúgy igen, normális, hogy élvezed, ami van, ahelyett hogy picsognál azon, ami nincs.

2016. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert ha azt mondjuk, hogy nem normális, akkor rohansz lefeküdni vele? :D


Amúgy persze, normális. :) De a végtelenségig azért ne húzd a dolgot!

2016. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan fura, hogy két hét után még nem vetkőztetek egymás előtt, főleg ha komolyabb kapcsolatot szeretnétek. Én sem feküdtem le hetekig a mostani barátommal, pedig már egyikünk sem volt szűz, és 25 évesek voltunk.

Nekünk is így volt jó, mert amikor végül lefeküdtünk (5 hét után), már intenzívebbek voltak az érzelmeink, nem csak azért feküdtünk le egymással, mert külsőleg vonzónak találtuk a másikat. Mondjuk mi már korábbról ismertük egymást, így tényleg kialakulhattak addigra az érzelmek.

Én nem tudnék egy "idegennel" lefeküdni, ahhoz jobban kell ismernem az illetőt. Persze minden ember más, azokat sem ítélem el, akiknek sokkal hamarabb megtörténik a dolog. Nekem egyszerűen így jó, másoknak meg úgy - ha te élvezed a lassú ismerkedést, az teljesen normális. :)

2016. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan tempóban haladjatok, ami mindkettőtöknek jó, mások ne érdekeljenek. Miért ne lenne normális? Érezd jól magad. :-)
2016. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!