Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Miért nem haladunk? (képekkel)

Figyelt kérdés

Barátnőm motiválatlan, rendetlen, sehova sem akar menni. Általában csak akkor van feldobva ha van pénzünk amit el lehet költeni, akkor kimozdulni is képes, amúgy nem. Nem értem.

Ha ez így megy tovább elhagyom.

Iszonyat rumli van, de semmit se tesz odébb, egy ideje néha én pakolok el, főleg utána, mert általában ő hagyja szét a dolgokat. Nincs már együttműködés. Mi történhetett?


Ez egy garzonlakás:

[link]


1 éve kezdtük el berendezni.

Még nincs kész. Szerintem van tennivaló bőven.

Én kezdem már kihasználva érezni magam, mert ha csak én pakolok, szerelek, építek, ő meg bejátssza a depresszióst, az elég lehangoló tud lenni. az elején volt lehangoló, most már inkább dühítő.

Az elején azért nyafogott, hogy nincs lent a járólap, stb, nincsenek polcok, nem tud hova pakolni, de mostmár egy csomó szekrényt meg polcot felpakoltam.


Lehet csak arra vár, hogy elköltözzek és valaki mással befejezhesse ezt az egészet?

Vagy őt egyszerűen nem érdekli annyira a normális élet mint engem, neki ez az állapot megfelel?


Egyébként nem olyan rossz ez a lakás nem? Albérlet helyett csináltuk meg, egy régi műhelyből.


2015. júl. 6. 16:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
100%
Hú b:zmeg ez lakás? :O
2015. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:

Napokat tölt el azzal egyébként, hogy délig alszik, utána játszik egy kicsit a kutyával, összedob valami kaját, majd 4 fele közli, hogy ő fáradt már sehova nincs kedve elmenni, esetleg játszik még egy kicsit a kutyával 8 fele meg bevágódik az ágyba és alszik.


Semmi olyan programot nem tudok leszervezni, hogy na ma akkor elmegyünk a tüzépre megvenni ezeket meg azokat az anyagokat és másnap felkenjük, van olyan is, hogy megveszünk valamit, de a rendetlenség miatt egyszerűen nem lehet használatba venni, vagy a vadiúj drága dolog bekerül a szeméthalom közepébe (pl ott van a földön az új szendvicssütő azt sem én hagytam ott, de eszébe nem jutna felakasztani)


Én nem érzem magam felelősnek. Tudatosan, vagy nem tudatosan de ő vert át, vezetett meg. Ha tényleg az a célja, hogy a rendetlenséggel felidegesít, hogy itt hagyjam.

2015. júl. 6. 16:20
 3/63 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de ha én ilyen "lakásban" élnék egy depis nővel sírva menekülnék.
2015. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:
Első: az lehetne, ha a páromnak úgy néz ki fél éve nem felelne meg ebben az állapotban....
2015. júl. 6. 16:21
 5/63 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs hova mennem. Mindent feladtam, úgy volt a tetőteret is beépítjük meg bővítjük az egészet, de már ott tartok, hogy sajnálom erre a pénzem és főleg kajára meg utazásra költjük...
2015. júl. 6. 16:21
 6/63 A kérdező kommentje:
Na mindegy, várom a válaszokat....
2015. júl. 6. 16:22
 7/63 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy látom, nincs is hova pakolni. :/ Maga a helyzet elkeserítő. Én is depressziós lennék.

Hacsak nem hajítotok ki egy csomó cuccot, ilyen zsúfolt lesz az egész. Én legalábbis a képeken nem látok több helyet, ahova el lehetne rakni ezt a sok mindent.

2015. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
Igen, lenne mit kihajítani. Azok az üres üvegek mégis minek oda?
2015. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
Ok,hogy újítani kell a házat, de miért nincs tisztaság, ha már ott laktok?
2015. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
80%
Nem sertes de en azt hittem h ez egy garazs vagy sufni:-)))En barmelyik fel lennek sikitva menekulnek, vagy pedig kihivnek takaritokat, kb 3-at egy napra h varazsoljanak rendet.
2015. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!