Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem ennek a srácnak? Kérlek adjatok tanácsot, mert sosem venném észre, ha tetszenék valakinek!

Figyelt kérdés
Szóval ő a csoporttársam. Nekem volt barátom, nemrég szakítottunk, mert megcsalt. Valahogy úgy alakult, hogy ennek a csoporttársamnak mondtam el mindent, és vigasztalt a maga módján. Nagyon vonz engem ő, nagyon érdekes, nem átlagos. És azóta sokat beszélünk, nagyjából mindenről. Főleg facebookon... Élőben kicsit csendesebb. Ezzel sokszor összezavar, mikor akár hajnal 4ig is beszélgetünk, és aztán az egyetemen rám sem néz :/ De ha pl. elmegyünk egy buliba a csoporttal valahogy mindig mellém ül, sokszor kérdezgeti, hogy nekem milyen srácok jönnek be, ez is elég érdekes... Sajnos csúszni fog egy félévet... régebben mindig ajánlottam neki, hogy segítek tanulásban, ha kell, de elutasította, most viszont megkért, hogy tanuljunk együtt. Szóval ő kért meg rá, most nem én ajánlottam, és direkt kérte, hogy csak neki segítsek, másnak ne szóljunk. Amúgy nagyon sokat piszkálódik velem, sokszor szólogat be, olyan csipkelődősen. Egyre jobban kedvelem. Egy másik csoporttársam szerint izzik köztünk a levegő. Szóval lehet ez kívülről is látszik. Mit gondoltok, abban lehet valami, hogy megkért rá, hogy segítsek neki? Nem akarom magamnak bemesélni, hogy tetszetek neki...
2016. jan. 10. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján szerintem bejössz neki. Sok sikert!
2016. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!