Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van európai uniós társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van európai uniós társkereső oldal?

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
merre élsz?
2016. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En a badoot meg a tindert tudom ajanlani, itt Hollandiaban sokan hasznaljak, persze sok kamu profil, de hat az hol nincs :)
2016. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
OKCupid. Ott még japánokkal is ismerkedhetsz, ha akarsz.
2016. jan. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1# Magyar országon élek, de angliából kapom a "fizetésemet" szóval nem gáz ha messze lakik akivel találkozni kell.
2016. jan. 12. 08:06
 5/6 GipszI ***** válasza:

Kérdező: En is ugyanebben a szituban.

Miert akarod tavkapcsolattal, heti 1 randival kezdeni a kapcsolatot amikor probalkozhatnal itthon is?

2016. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok távkapcsolatot, pusztán szélesíteni akarom a lehetőségeket, az itthoni randiim nem igazán jól jönnek össze, nem szoktam megmondani, mennyit keresek, csak azt, hogy mit dolgozom... Általában vagy csórónak néznek, ez a magukat főiskolát végzett csajoknál divat, vagy nem is értik, hogyan tudok úgy élni, hogy nincs a megszokott havi fizetésem... Aztán ha úgy alakulna, hogy érdemes lenne, akár költözni is tudok a munkámhoz semmi nem kell, csak egy méretes íróasztal, meg ceruza, nomeg egy szike készlet, némi faipari ragasztó... No meg megbízható csomagküldő szolgálat, akik nem törik össze amit visznek az atombrutál biztos csomagolásában... Szóval mobilis vagyok.
2016. jan. 15. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!