Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges a mai világban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges a mai világban, hogy az ember 22 évesen megtalálja a társát egy életre?

Figyelt kérdés

Párommal másfél éve vagyunk együtt. Sokat küzdött értem végig. Nagyon szeretem és ő is engem.

Az összeköltözést tervezzük.


Én úgy érzem, hogy Ő az, akire szükségem lesz mindig és akire számíthatok.

22N


2016. jan. 12. 00:06
1 2
 1/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
A tegnapiba is lehetséges volt. A maiban is lehetséges. A holnapit meg ma csinálod.
2016. jan. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

k**bbe, én is 22 vagyok és sehol nincs az igazi.

Amúgy sok boldogságot, nem akarok irigykedni :) egyik ismerősöm 32 éves 10 éve van együtt a férjével és még mindig azt gondolja, hogy ő élete szerelme :)

2016. jan. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jó persze, csak elnézve a mai világot, néha kétségeim támadnak, hogy ugyan lesz e valaki mellettem, amikor meghalok.
2016. jan. 12. 00:10
 4/13 A kérdező kommentje:

Bízón benne, hogy nagyon nagyon sokáig tart majd ez is :) köszi


Csak várd ki és jönni fog neked is az igazi!

És mint tudjuk, amíg nem talál rád az igazi, addig szép időket élhetsz meg az arra esélyesekkel is:)

2016. jan. 12. 00:12
 5/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
42%

Sosem kell adni a világ szavára, és főleg nem példát venni, mert sosem ér semmi pozítív.


Mikor én összejöttem a párommal 20 voltam. Senki nem jósolt 3 hónapnál többet nekünk. És már 7 éve együtt vagyunk. :P

2016. jan. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Igen. Sok boldogságot!
2016. jan. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

egy életre?

sajnos nem.

2016. jan. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igaz. Nem a világot kell nézni.

Csak én komoly felfogású nőnek gondolom magam, családcentrikus vagyok, úgymond régimódi. És fura, hogy ilyen fiatalon találtam egy hozzám hasonló embert a mai fiatalok között.

2016. jan. 12. 00:16
 9/13 anonim ***** válasza:

1 hónapja mi is ezt hittük, aztán 2 év ment a kukába miatta.

24F

úgyhogy még várj pár évet sztem, mert olvastam olyan sztorit is itt, hogy 7 év ment a kukába EGY REGGEL alatt....

elszomorító..

2016. jan. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Velünk is ugyanez volt, aztán egyik napról a másikra kihajított.

Ettől függetlenül én hiszek benne, hogy mindenkinek lehet olyan párja, aki "élete társa" lesz. Szóval szerintem lehetséges végülis. Ha pedig mégse ő lesz az, akkor egy fájdalmas, de fontos lecke lesz az életben. Ki tudja?

Ettől függetlenül így ismeretlenül sok sikert kívánok, legyetek boldogak sokáig. Folytassátok azt amit most csináltok, szeressétek egymást, a gondokat beszéljétek meg, összeköltözés után meglátjátok hogy alakulnak a dolgok. Hajrá :)

2016. jan. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!