Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nincs igazam, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nincs igazam, mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Chaten megismerkedtem egy lánnyal, 2013 augusztusában!!!!. Tehát nem most, sajnos sohasem volt barátnőm soha egyszersem, barátaim sincsenek semmi, magányos vagyok emelett szonrogó és félénk de midn1. Aztán gondoltam ugyse fogok sokáig bezsélgetni mivel csak chates, de nem így lett, érdekes módon ő az első az életeben , akivel máig tartjuk/tartottuk a kpcsolotot tehát 2 és fél éve!!. Ezen idő alatt mivel neki is lelki porblémái vannak jól megérttük egymást volt egy időszak amikor napi 10 órát bezsélgettünk és mindennp. Ez azért nem lehet véletlen és én megszerettem, Ez idő alatt, vettem küldtem neki ajándékokat is stb, postán, aminek neki tetszett fel is tette a facebookjára, küldtem magamról isképeket kevdeltük szerettük egymást. Viszont!! 2 és fél év alatt SOHA és méegygszer mondom soha nem küldött magáról képkete sőt facebookján sincs fent képe, egyet küldött azt is nagy 1 éves könyörgés után, de azon se látszik jól, ugy gondolom, mivel vettem neki ajándékokat is , meg minden, én is küldtem magamról és sőt ! várjatok, 1 év után kértemtőle hogy küldön képet, szépen türlemes voltam mszép lassanépítettük fel midnet Viszont képet magáról soha nem akarat küldeni, kérdeztem tőle sokszor hogy miért nem, erre mindig azt felejte mert utálja magát, mondtam neki nekem nem fontos a külső csak szeretnémtudni kivel bezsélgetek de soh nem küldött, aztán kértem tőle mivel nem lakik messze tőlem kb. 45 percre hogy találkozzunk akár egy pár percre, azt sem, kérdztem hogy miért nem ősem tudta megmondani. 2 és fél év alatt csak írásban bezséltünk illetve telon, de sosme küld magáról képet és nem akar tallálkozni. Mindig kéredezm tőle hogy miért nem haragos lesz és most oda jutuuunk hogy ezért, megszakította ez a "bartáságot" letiltott stb. Sőt a facebookja is mindig fullra le volt titkosítva de a legközelebbi barátainak is furcsa mert 4 ember van igy közeli barátja ahogy néztem a facebookját, annaka 4-nek is le vn titkosítva se kép se semmi. De midn1 ez engem nem érdekel. csak az hogy szerintetek én türlmes voltam vele, sőt,,, 1 év után kedztünk telon is bezsélgetni 1 év után kértem tőle képet, és nem és annak ellenére hogy ekevdesekvoltunk egymáshoz stb, nem bánottam meg őt nem modntam rá egy rossz szót sem. Letilott azért mert kértem tőle ha már 2 és fél éve lassan 3 bezsélgetünk küldjön magáról képet vagy találkozzunk, pláne ugy hoyg ajándékokat is adtam neki és rengetek segítettem már neki. Számomra ez értetlen. És soem voltamilyne, de olyan érzés fogott el hogy ezt ki kéne nyomoznom hogy mégis ki ő?? Kivel tölöttem el ennyi időt stb. mert ez tényleg nonszensz.
2016. jan. 12. 08:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/154 A kérdező kommentje:
Amugy 23 éves fiú vagyok aza lány meg 26.
2016. jan. 12. 08:11
 2/154 anonim ***** válasza:

ne akard kierőszakolni, ha nem akarja akkor nem küld képet...

szerintem lelki problémák miatt önbizalom hiányos, így lassan kell puhítanod a találkozóra...nem erőszakolni, hanem puhítani...mivel ennyi idő után sem akar képet és találkát, így valószínű, hogy elég nagy a probléma nála...vagy csak beszélgető partnert akar és nem akarja, hogy csalódj benne és elveszítsen, inkább ő dobott el, mert erőszakos voltál...


22F

2016. jan. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/154 anonim ***** válasza:
85%
ja és, ha küldtél neki ajándékot akkor tudod a címét...de ne zaklasd, csak véletlen járj arra és nézd meg ki lakik ott :)
2016. jan. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/154 anonim ***** válasza:

Menj el hozzá és nézd meg magadnak a lányt,tudd meg,hogy nem hazudott-e neked magáról egész végig,de ne zaklasd ha nem akar találkozni veled azt tiszteletben kell tartanod.

Ő soha nem is akarta ezt a kapcsolatot tovább fejleszteni,neki ennyi elég volt,hogy neten beszélgettetek.Érthető,hogy kíváncsi vagy az okára,nyomozz egy kicsit,de nem zaklasd a lányt.

2016. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/154 anonim ***** válasza:
85%
Konnyen lehet hogy sajnos egy kamuprofilnak irogattal ennyi ideig :( nem is biztos hogy lany volt, az meg amit magarol mondott annak szerintem a fele sem igaz...
2016. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/154 anonim ***** válasza:
69%
Ha rám írsz,privátban elmesélem én,hogy jártam egy lánnyal.Talán tanulságos lesz neked.
2016. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/154 A kérdező kommentje:
Lány volt meg telefonon is beszélgettünk, viszont sem nem akart videhiváosn bezélgetni se semmii, mintha valami nagy titkot titkolna vgy én nem tudom. De a barétjáról sincs fent képe érdekes módon. És a másik hogy ügy esokáig ismerősőm volt facebookon, de azt viszont nem lehetett megnézni hogy kik az ismerősei neki, find frinedseknél tudtam valahogyan, de akkor is ilyen rozsdásrákolló anyuci apuci eltart ismerősei voltak vagy én nem tudom. álltkái vannak neki vagy 5 csincsilla, nyuszi stb, csak azokról tesz ki képeket nyuszijáról youtube csatornát tavaly csinált én segitettem neki felrakni a videóit a nyuszijairól. hang alapján tehát lány. de szerintem barátai sincsenek nagyon, mert facebookon is állandóan fent van, tesójáról isvan kép stb, de ő róla semmi.. valamilyen oknál fogva.
2016. jan. 12. 14:17
 8/154 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kommentelők!


Én lennék az a lány, most tudtam meg ezt az irományt!

Nos mesélnék én is hogy hogyan jutottunk oda ahol most vagyunk. Elvileg úgy a fer hogyha két oldalról jönnek az események.

Valóban chaten ismerkedtünk meg,anno.. nekem már akkor is volt párom!Amit jeleztem neki,és folyamatosan felhoztam! Kizárólag azért vettem fel mert azt állította,hogy nem voltak barátai! Gondoltam, h szívesen elbeszélgetek vele! Miért is ne? Na hát,életem legnagyobb hibája volt!

Szépen elbeszélgettünk, vett nekem ajándékot,én is neki! Barátságból, majd bevallotta, hogy szerelmes belém, onnantól kezdett erőszakos lenni. Ő egy olyan ember, aki nem ismeri a nem szót! Amit kitalál, annak úgy kell lennie! Erőszakoskodott,hívogatott, smst küldött,talira hívott mindig mondtam, hogy nem akarok talizni mi csak netes barátok vagyunk! Barátaimra rá ír, házunk előtt járt, buszmegállóban várt!Nem igaz h nem küldtem neki képet.. küldtem neki 3 képet.. Azóta elfajult a helyzet, a feljelentésen töröm a fejem, mivel amit művel zaklatásnak minősül. Ő egy beteg ember, anno kezelték is! Súlyos személyiség zavara van.. én nem is sejtettem, csak egy év után!

Nagyon sok dolog volt még.. Kitalálta h cigány vagyok,tolókocsis, nem én vagyok a képen… pedig az ajándékkal fényképezkedtem, amit nem akartam elfogadni többször mondtam h erre nincs szükség költse magára… mindössze csak kedves voltam, vele figyelmes, meghallgattam, tanácsot adtam neki és ez lett a vége?????

olyanokat állít amikor bekattan ami valótlan nem tudom mit tehetnék ….

Még a páromnak is megmagyarázta,hogy én nem illek hozzá… és sorolhatnám…. nem olyan kis szende, mint leírja! Nagyon sok rosszat tett, amiről elfelejtett írni nektek.

öngyilkossággal is fenyegetőzött, amitől én először tök beparáztam.. mert eltűnt.. aztán másnap írta nekem, h csak viccelt! Kérdezem én , normális???

Kamu sírós videó üzenetet is küldött!! Aztán telefonba mondta h nem igazi. és sorolhatnám!


Valóban bizalmatlan vagyok a netes emberekkel szemben, talán nem véletlen? Pont kifogtam egy ilyet??? Nem mondtam el neki anno a nevem ez valóban igaz ,de ő kis idő múlva kikutatta a nevem, címem, mindenem! Mindig megvádol, mindennel nem bírom, tovább sok ember benne van ebbe az ügybe! Sokan tudnának mesélni erről….


és tudjátok sokszor csak annyit kérdez? Hogy mi a bajom????

miért vagyok ilyen vele?Mert Ő nem tett semmit! Ennyit erről….

2016. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/154 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy nem küldtem több képet, és nem találkoztunk!!

Bánom,hogy megismertelek!!!!!!!!!! Jó lenne hogyha már békén hagynál!!! Ki akarlak törölni az életemből örökre, hallani sem akarok rólad soha!!!!!!

Megkeseríted az életemet!!!!!!

2016. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/154 A kérdező kommentje:
előbb kdültem el neked neten hoyg kiirtam ezta kérdést. lErre van időd.. Fele nem igaz. Annyi igaz hogy, önygilkso akrtam lenni mivel magányos vagyok dezt gykra, ide is kiirtam, sosem mentm el házatokigcsak kétszer. Sőt amit feléptettünk teleofnálni is elsözőr te akartál. Én azts e mertem mivel fléek az emberektől, magányos típus vagyok.. Ezt si elmondtam. most is azért irzs ide, mert átküdltem neked a kiorásomat tehát trödsz velem, közben meg mondod hogy zaklatalk, Nem azzal van a gond, hogy nem akartll találkozni, azt sme igaz hogy küldtél képet 1 et küdltél ami látható, de azóta nem.. És mésfél év alatt krédztem meg tőled találkozást..
2016. jan. 17. 18:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!