Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nincs igazam, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nincs igazam, mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Chaten megismerkedtem egy lánnyal, 2013 augusztusában!!!!. Tehát nem most, sajnos sohasem volt barátnőm soha egyszersem, barátaim sincsenek semmi, magányos vagyok emelett szonrogó és félénk de midn1. Aztán gondoltam ugyse fogok sokáig bezsélgetni mivel csak chates, de nem így lett, érdekes módon ő az első az életeben , akivel máig tartjuk/tartottuk a kpcsolotot tehát 2 és fél éve!!. Ezen idő alatt mivel neki is lelki porblémái vannak jól megérttük egymást volt egy időszak amikor napi 10 órát bezsélgettünk és mindennp. Ez azért nem lehet véletlen és én megszerettem, Ez idő alatt, vettem küldtem neki ajándékokat is stb, postán, aminek neki tetszett fel is tette a facebookjára, küldtem magamról isképeket kevdeltük szerettük egymást. Viszont!! 2 és fél év alatt SOHA és méegygszer mondom soha nem küldött magáról képkete sőt facebookján sincs fent képe, egyet küldött azt is nagy 1 éves könyörgés után, de azon se látszik jól, ugy gondolom, mivel vettem neki ajándékokat is , meg minden, én is küldtem magamról és sőt ! várjatok, 1 év után kértemtőle hogy küldön képet, szépen türlemes voltam mszép lassanépítettük fel midnet Viszont képet magáról soha nem akarat küldeni, kérdeztem tőle sokszor hogy miért nem, erre mindig azt felejte mert utálja magát, mondtam neki nekem nem fontos a külső csak szeretnémtudni kivel bezsélgetek de soh nem küldött, aztán kértem tőle mivel nem lakik messze tőlem kb. 45 percre hogy találkozzunk akár egy pár percre, azt sem, kérdztem hogy miért nem ősem tudta megmondani. 2 és fél év alatt csak írásban bezséltünk illetve telon, de sosme küld magáról képet és nem akar tallálkozni. Mindig kéredezm tőle hogy miért nem haragos lesz és most oda jutuuunk hogy ezért, megszakította ez a "bartáságot" letiltott stb. Sőt a facebookja is mindig fullra le volt titkosítva de a legközelebbi barátainak is furcsa mert 4 ember van igy közeli barátja ahogy néztem a facebookját, annaka 4-nek is le vn titkosítva se kép se semmi. De midn1 ez engem nem érdekel. csak az hogy szerintetek én türlmes voltam vele, sőt,,, 1 év után kedztünk telon is bezsélgetni 1 év után kértem tőle képet, és nem és annak ellenére hogy ekevdesekvoltunk egymáshoz stb, nem bánottam meg őt nem modntam rá egy rossz szót sem. Letilott azért mert kértem tőle ha már 2 és fél éve lassan 3 bezsélgetünk küldjön magáról képet vagy találkozzunk, pláne ugy hoyg ajándékokat is adtam neki és rengetek segítettem már neki. Számomra ez értetlen. És soem voltamilyne, de olyan érzés fogott el hogy ezt ki kéne nyomoznom hogy mégis ki ő?? Kivel tölöttem el ennyi időt stb. mert ez tényleg nonszensz.
2016. jan. 12. 08:11
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/154 anonim ***** válasza:
...
2016. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/154 A kérdező kommentje:
már nem aktuális, köszi véletlen. emeltem ki a kérdést.. Azóta már voltam, a házuknál. ÉS eredményre jutottam kerékpárral. Egy ilyen soány srác szakdt póló, szakadt, nadrág, ilyne hosszú mint a csövesek jött ki, és ilyen sapka.,volt a fején. baseball sapka. ment a dohányboltba meg vissza. meg abba kisboltba. De sötétbörű volt... ha tudjátok hogy értem.. Szóval ennyit erről.. Senki ne ismerkedjen chaten. pláne aki nem küld magáról képeket... Chaten rengetek a kamu. Ez az izé is az. Ez sztem egy srác meg egy csaj., akikszórakoznak. a neten. Nincs több mondanom ehhez.
2016. aug. 7. 01:28
 53/154 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is veszélyes neten ismerkedni. Még a végén összefutnék olyannal, mint te. :D
2016. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/154 A kérdező kommentje:
Na eltelt egy év, kérdés kiírása óta. Nem tudtam se a tanulásra koncetrálni se semmire. Nem tudtam őt kinyomozni, többször kértem tőle hogy hagy lássam, egész nyáron, ősszel stb. Nem sikerült ez alatt az egy év alatt sem. Most én jelenleg nem tanulok nem dolgozok felemésztett ugymond az egész, 25 éves leszek novemberben, és egy szakmám nincs. És ez meg mégjobban hozzásegitett. Ugyhogy köszönöm neki., hogy apró kérésből, kivánságbot ennyire fel kelett fujni és idejutattni egy embert, Megérte? nem.
2017. jan. 18. 10:36
 55/154 anonim ***** válasza:
100%

de ez a saját hülyeséged, hiába akarod rá kivetíteni, vagy őt hibáztatni...1 éve semmi, ez a fejedben él, ez a te hülyeséged, NEKED kellene tenned ez ellen...


23F

2017. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/154 A kérdező kommentje:
De miért én vagyok a hibás? Azt mondjtáok meg, Én saját magamnak akartam ezt a depressziót vagy micsodát okozni? A másik meg olyan nagy kérés ez, hogy összeakartam volna futni? Facebookon a profilképe karácyony t az amin az én ajándékommal fényképezkedett le,és azóta ez a prfilképe. Végtelenül türelmes voltam anno, itt lakunk egymáshoz közel, régen 2012-ben soha nem voltam ilyen, közelben lakunk egymáshoz, ajándékokkal halmoztam el, és ez a hála? Meg valakitől halottam hogy csak velem nem találkozik mással igen, és ha ez igaz saját magát hazudolta meg., miszerint netessel nem találkozunk szöveggel együtt. De legutobb azt a a választ kaptam, hogy már nem az van mint tavaly volt, egyszoval, én ettől depressziós lettem, és még mindig nem enegdett, de ha már engedne akkor is már késő lenne ez nekem. Egyszerűen az hogyha az ember, kiváncsi valakire, és jot bezsélgetnek, miért nem leht egy legapró kérést teljesiteni hogy találkozzanak, és ne a neten csevegjenek? Nem azt kértem tőle hogy gyere aztán feküdjünk le egymással, és mind a srácok 70 százaléka . Egyszoval én mindig sosem voltam a mai napig se lázadó, se nem voltam elzüllve, nem cigiztem soha életemben, nem voltam bulizos fajta, 15 évesen már dolgoztam, mégis én vagyok az akivel ki kelett cseszni. És ha már azt modnaná talizzunk, akkor is késő lenne uyganis már tökmidn1, én rajta is akartam volna segíteni, de igy már hogy megint elrontottam 1 teljes évet,,, driket könyörgtem neki, adjon egy esélyt, találkozzunk, ne legyen már feszültség, meg semmi, de nem, felemészett rendesen, és már nekem nincs is kedvem se tanulni se dolgozni, Érettségivel uygsem lehet, és visszajutottam oda hogy, mr nem mehetek megint nappali ingyenes tagozatra., szakmát tanulni, peid hogy örültem neki amikor felvitték a korhatárt.
2017. jan. 18. 11:17
 57/154 A kérdező kommentje:
ÉS ÉN mit tegyek ELLENE? Ha egy éve nem sikerült felemeésztenem ezt sőt még pszicholgusnál is voltam, mégis mit tegyek ellene? A másik meg uyganugy beszélget ismerőseimmel, és mai napig nem haggya abba, ő is unatkozik, meg otthon ül, és akke erre szüleimnek azt mondtam mivel ők is már régóta benne vannak ebbe, ha ő otthonül 27 évesen és semmit nem csinál, egésznap otthon van akkor én miért ne tenném? Presze én nem vagyok ilyen,. De hogy azóta az 1 év alatt 5 emberrel simerkdtem meg, itt a gykn is, midnegyikre rárírt, és az amit nektek ide, mert ide is írt, nekik is hazugságokkal együtt. És midnekivel jol indult sőt, volt olyan, akivel találkoztam is, aztán néhány honap mulva vagy hét után közölték hogy Ádám, rárirt vmi Adri@nn , és akkor letilották midnen szóváltás nélkül.. tehát unatkozik , adja rá a lovat, és ismerőseimre irkált rá.. ÉS ő csinálhatja ezt? Egyszoval erről solt az évem,, Többször mentem oda ahol lakik, de soha nem láttam, seholsem, vagy csak rossz időpontokban mentem, de erről már leállatm rég. Ő elmondása szerint látott nyáron hogy ebből mi igaz és mi nem azt nem tudom, Én őt soha. , De az viszont tény, hogy én vele üyge 2015ig dumáltam veszekeédsek nélkül, és addig mindig azt mondta netessel nem, netessel soha,, én scak virtuális bezsélgetest folytatok,, és ebben szeretnék élni,. Aztán később meghazudtolja magát, hogy mégis találgozgat, .
2017. jan. 18. 11:29
 58/154 anonim ***** válasza:
100%

Végig olvastam az egészet és meglehetősen zavaros a történet, sokszor ellentmondásosan írsz, vagy meséled el..akár egy mondaton belül pl. Nem voltam a házuknál soha, aztán csak egyszer voltam ott...és több ilyen is van..számomra ez ijesztő.. neked segítségre lenne szükséged!


Az utolsó írásod, hogy egy év eltelt... jézusom!Nem vagy normális..engedd el ezt az egészet! Ezzel saját magad hergeled, és teszed tönkre..

Keress valami elfoglaltságot, ismerkedj előtted az élet.

Meddig akarsz ezen siránkozni??


Gondolom 0-24-ben ezen siránkozol, mint fentebb is írtam..saját magad teszed tönkre!!Annyi téma van!!!Sok lány!! HAJRÁ

-múlton nem rágódunk, csak előre!

2017. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/154 anonim ***** válasza:
100%

Felmerül a gyanú, hogy néha többet gondolsz ebbe az egészbe , vagy esetleg hozzá teszel? Ezzel saját magad akarod nyugtatni, de csak ártasz vele.

Ne foglalkozz vele azzal se, hogy Ò mint csinál.Magaddal foglalkozz és a megoldást keresd, hogy ebből kimássz, de.nyilván könnybb siránkozni

2017. jan. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/154 anonim ***** válasza:
100%
Ajanlom a pszihiatria szubintenziv reszleget=zartosztaly. Halalra remitetted azt a szegeny lanyt. Sajat f...szsagod, hogy talalkozo nelkul te ajandekokat kuldozgettel. Most meg felhanytorgatod. Kezeltesd magad. Es szallj le rola vegleg. Mert ezzel a kerdeseddel lassan fel is jelenthet. Meglatszik hogy nincsenek barataid, baratnod meg plane. Minden rosszindulat nelkul, te beteg vagy.
2017. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!