Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nincs igazam, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nincs igazam, mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Chaten megismerkedtem egy lánnyal, 2013 augusztusában!!!!. Tehát nem most, sajnos sohasem volt barátnőm soha egyszersem, barátaim sincsenek semmi, magányos vagyok emelett szonrogó és félénk de midn1. Aztán gondoltam ugyse fogok sokáig bezsélgetni mivel csak chates, de nem így lett, érdekes módon ő az első az életeben , akivel máig tartjuk/tartottuk a kpcsolotot tehát 2 és fél éve!!. Ezen idő alatt mivel neki is lelki porblémái vannak jól megérttük egymást volt egy időszak amikor napi 10 órát bezsélgettünk és mindennp. Ez azért nem lehet véletlen és én megszerettem, Ez idő alatt, vettem küldtem neki ajándékokat is stb, postán, aminek neki tetszett fel is tette a facebookjára, küldtem magamról isképeket kevdeltük szerettük egymást. Viszont!! 2 és fél év alatt SOHA és méegygszer mondom soha nem küldött magáról képkete sőt facebookján sincs fent képe, egyet küldött azt is nagy 1 éves könyörgés után, de azon se látszik jól, ugy gondolom, mivel vettem neki ajándékokat is , meg minden, én is küldtem magamról és sőt ! várjatok, 1 év után kértemtőle hogy küldön képet, szépen türlemes voltam mszép lassanépítettük fel midnet Viszont képet magáról soha nem akarat küldeni, kérdeztem tőle sokszor hogy miért nem, erre mindig azt felejte mert utálja magát, mondtam neki nekem nem fontos a külső csak szeretnémtudni kivel bezsélgetek de soh nem küldött, aztán kértem tőle mivel nem lakik messze tőlem kb. 45 percre hogy találkozzunk akár egy pár percre, azt sem, kérdztem hogy miért nem ősem tudta megmondani. 2 és fél év alatt csak írásban bezséltünk illetve telon, de sosme küld magáról képet és nem akar tallálkozni. Mindig kéredezm tőle hogy miért nem haragos lesz és most oda jutuuunk hogy ezért, megszakította ez a "bartáságot" letiltott stb. Sőt a facebookja is mindig fullra le volt titkosítva de a legközelebbi barátainak is furcsa mert 4 ember van igy közeli barátja ahogy néztem a facebookját, annaka 4-nek is le vn titkosítva se kép se semmi. De midn1 ez engem nem érdekel. csak az hogy szerintetek én türlmes voltam vele, sőt,,, 1 év után kedztünk telon is bezsélgetni 1 év után kértem tőle képet, és nem és annak ellenére hogy ekevdesekvoltunk egymáshoz stb, nem bánottam meg őt nem modntam rá egy rossz szót sem. Letilott azért mert kértem tőle ha már 2 és fél éve lassan 3 bezsélgetünk küldjön magáról képet vagy találkozzunk, pláne ugy hoyg ajándékokat is adtam neki és rengetek segítettem már neki. Számomra ez értetlen. És soem voltamilyne, de olyan érzés fogott el hogy ezt ki kéne nyomoznom hogy mégis ki ő?? Kivel tölöttem el ennyi időt stb. mert ez tényleg nonszensz.
2016. jan. 12. 08:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/154 A kérdező kommentje:
Mással is találkozott akit netről ismer.. Enegm sos kezeltek ygerekormban, csaka zért mert szongó avgyok meg nem abrátkozok ezért kezeltek engem. Elkedztem mráa fejlődni. Nem avygok elmbetege sem , snekinek nem ártotam. Mégis ezt mondod kedves utolsó kommentelő.:D uyganuyg neked sincsenek barátaid,, azért találkoztál más netessel. nem értem mi lehetet volna belőle a gond aha látni akartalak volna egyzsre és nem az irásomat ismered ki? Nem z iárst kell nézni te sosem ismertél ki engem.. 1 év után kedztünk ele telefonáni is egy év ikálsáok után. És akkor azt mondon hoyg nem voltam trülmes. Más srác 3 honap után ottahgya ezekeet. Én trülmes voltam mert segteni akartam én is. És te midnet másképp értelmeztél. Mi baj lett volna aból hogyha látni akrtalak?
2016. jan. 17. 19:02
 12/154 anonim ***** válasza:
Befejeztem a vitát, a rendőség eldönti majd!
2016. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/154 A kérdező kommentje:
Most is te írtál ide.. én még én zakltalak? neten fentvgya nap 24 órjában. Snekit nem bánottam, sekivel sm erőszkoskodtam, te hriezsteled el ezeket, mert lufiból hőőlégballont csináltál, és abarátiadnkais ezt modnad el , neked vannak, neekm nicsenek, . Elmondok valamit te azt még kihireszteld midnekinetnk ahoyg réegn si igy cinálatd, mielőtt ritam vona barátdanak, azirt irtam nekik, mert tisztáznia akaratm volna magam. nem csak engem tetél ezzel igy tönke mást is. Kivácnis avgyok mi számít zaklatásnak.. kérdedz meg a politikai témában.
2016. jan. 17. 19:23
 14/154 A kérdező kommentje:
olyamsit irtál hogyha feljelentesz, akkor majd találkozol velem és az uyg neked megfogaj érni.. Zaklatás az ha maásik felet fenygetsséel, és egyéb dolgokkal csúnya szavkkal stb. illeti meg amásikat. Mi még találkozni sem találkoztunk. Sőt... személyesne nem ismerjükegmyást. igy hogy lhet a másikta feljeneteni?? e megleht tenni. kiváncsi vagyok én is a többikere aki válaszol. fenyegetések és egyéb mások számítanak zaklatással. hamindkt fél zaklatja egymást azt nem számít annak, leflejebeb a rendőrség kiröhögi őket.
2016. jan. 17. 19:45
 15/154 A kérdező kommentje:
Közben végigolvastam a zakltaásokat! Internetes zaklatás aza sulyos ha amásikanak fenyegető üzeneteket, illetve telefonon is fenyegető vagy egyéb szeuxális vagy ocsmány módon beszélő dolgok vannak, ha élőben is ez van az már bűncselekeménynek is számít, illetve egy pár szabadságvesztéssel. Én viszont sosem zaklattalak téged pláne sértő dolgokkal nem. Csúnya trgár szavakkal pláne nem, Tolókocsis azért mondtam neked mert 2 és fél valatt sosem vállaltad fel magad, Többször kértem az idők folyamán hogy nekem elég annyi hogyha küldesz magadról egy képet ahol rendesen látszol.. De nem bemakacsoltad magad. Ennyi ideig folyiga huzavona. Valóban volt olyan hogy szerelmes voltam beléd, mivel még nem volt barátnőm, és kedvesek voltunk egymáshoz. Ne mondjad azt hogy, hogy van párod miközben pároddal szakítottál már réges rég. Nyáron te küldtél rám egy olyan személyt aki fengyető üzeneteket,hoyg elkapnak beültetnek egy autóba, és megvernek ez volt nyáron, és később kdierült ez se volt a pasid csak szóltál egy idegennek hogy vegye fel velem a kpcsolatot. Közben meg a netes barátidank 95 százalékban csak netes barátid vannak ugy adod elő hogy te jöjjél ki jól. Való igaz hogy réegn kezeletek de ezt is mondtam már hogy miért mert epilpesziás voltam, illetve tulzott szorongoó félő,, nem mereke emberek közé menni, Veled is kb. másfél év után mertem telefonálni nagyon jól tudod!. csak ha már hangban írásban megismerütk egymást is midnen rendben volt, talizni sosem, inkább megmakacsoltad magad, és idieáig vezett ez az egész, . Én csak segtíeni akartam volna neked. Más srác, már rég otthagyott volna téged ha 3 honap után semküldezs neki egy szem fotot sem, éna képekre is vártam 1 év és 2 honapot, de ott sem látszik nagyon az arcod, csk a szemed meg a hajad. Többször mondtam hogy mi tartana ha van az okostelefon odaállnál 5 msápderc az egész lefényképeznéd magad, és elküldenéd Ennyi. Ez a 5 máspderces folyamtot nem akartad telejsíteni, és ez let vége mert makacs vagy nagyon. Ezért persze hogy az ember ennyi iődután kiváncsi hogy kivel tölöttt el ennyi időt,. stb. Én nagyon sokáig türelmes votlam, snekinek s eártok tanult ember vagyok. Más ember már mádoik nap kér képeket, én 1 évig vártam tényleg erre. Azt is hosszas könyörgések után, mert egy képed sem volt fent az oldaladaon, mindig az modntad csúnyának tartod magad. Mindenből lufiból ballont csinálsz. Neked is sulyos személyiségzavarod van, lablis érzelmi személyiségzavarod van és introvertált személyiséged. nekem is. tehát ez nem baj. De én megtisztelek téged az évek során egy pár képpel telejs nevemet is elmodntad. te azt se akartad sokáig, na ez votl áma hülyítés. nevdet sem modnatd el de azért bezsélgetni akartál.
2016. jan. 17. 23:08
 16/154 anonim ***** válasza:
izgalmas bakker egyre izgalmasabb, kérdezö menj el egy rosszlányhoz rádférne kis önbizalom épitö szex
2016. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/154 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo te elmebeteg vagy. Nekem is volt 'szerencsem' egy magadfajtahoz. Azota nem vagyok kedves sulyosan depresyzios vagy szorongo emberekbez neten 1-2 hetnel tovabb. Az illetonek a hangjat se hallottam soha csak irasban hallgattam a nyavajait mert megsajnaltam es gondoltam mi bajom lehet belole. 2 evvel kesobb megjelent a kolim elott hogy eljott miattam az egyetemre ahol tanulok. Kozos ismerosokon keresztul szepen kinyomozott mindent. Kaptam ajandekot meg minden, kedves volt de rettenetesen ijeszto. Plane amikor a kovetkezo felevet abban a koliban mezdte meg ahol en is laktam. Allandoan atjott, nem akart kimenni. Mondtam h mist filmet nezek, mindta h akkor o is nezne. De mondtam h fejhallgatoval nezem mert ugy jobb a hang, ilye kor hangfal csak halkan mehet. Erre hogy jo akkor o csak nezi. Barataimat is zaklatta. De hat jo, ugy voltam vele szegeny biztos csak egyedul van es orul h egy ismerose van itt, ha ennnnyire zarkozktt lennek en is krulnek h valaki szobaall velem. Erre kijelentette h csak miattam jott erre az egyetemre. Onnantol zartuk az antot ejszakara pedig elotte hetkoznap soha. Nem mertem atmenni ismerosomhoz a folyoso vegere mert az o szobaja elott kellett volna m3nni, korbe menten 1 szinttel feljebb. Nagyon creepy dolgokat irt. De ev vegen kiiratkozott es elment kulfoldre tanulni.


En megertem azglt a lanyt akit zaklatsz, epp eleg ha csak egyszer is hivatlanul odament3l a hazuk ele. Ha nem akar veled talalkozni es te igy raerolteted akkor persze h em mer kijonni otthonrol, fel toled. Korlatozod a szabadsagabqn. Hivogatod holott kerte h ne. Azzal nem fog foglalkozni a rendorseg ha valaki egy szamitas utani nap 200 nemfogadott hivast hagy. Az gyakori es artalmatlan. De amit te csinalsz az tulzas.


Es nem, te nem a lanyon akarsz segiteni hanem magadon. Az altal hogy erezteted magaddal hogy kellesz valakinek, ersz valamit. Onzosegbol is lehet segiteni. Hogy a lanynak a rajtad kivulallo problemai miatt kell e szakerto segitseg azt nem tudom. Xe a te hulyesegeidre teln3sen realisan reagal. Az higy irt ide nem azt jelzi hogy torodik velwd ez is csak a te cejedben van. Egyszeruen csak az emberek nem szeretik az ala0talan vadaskodast meg akkor sem ha nevtelen. Elecaradt h a baratai elott is probalod beceketiteni es most nyilvanosan is sajnaltatod magad. Talan pont innen talal9d meg a kovetkezo aldozatodat akit kiszipolyozhatsz. Ezert irt.


Neked sevitseg kell. Nem csak szorongsz nemed mas problemaid is vannak. Rettenetesen narcisztikus vagy. Es messze nem ugy latod a vilagot ahogy van. Lehet hogy csak borderes vagy de szerintem van ott mas is, te annal kokolyabb priblemaval kuzdesz. Keress fel szamem ert ujra. Kerd meg ezt a lanyt egy utolso szivess3gre, irja .eg az orvosnak cimezve h milyen vagy. Meg te is mondd el h h latod magad es a helyzetet. Majd o mibkgozza es segit nekd tovabblepni es az eletedben is elorelepni. De ne tedd fonkre tibb e.ber eletet es a sajatodat se. Lehet eajtad segjteni csak akarnod kell valtkzni. Ebhez eloszor fel kell ismerned h nem mindig minden masok hibaja. Ne azert yegits masoon. E azert adj ajandekot h viszonozzak. Nem errol szol. Majd lesz aki viszonozza. De ha elvarod masokra daerolteted akkor n3m lesz.


Az ongyilkossag n3m megoldas mindig lehet fejlodni. Hagyd ezt a lanyt b3k3n es kerj profi segitseget.

2016. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/154 A kérdező kommentje:

Kozben, 30embert megkerdeztem miutan februarban kiirtam a kerdest. Sot irtan tudom hogy hupyeseg a lany ismerosenek. Nos kb. 15Bol 1 embrr ha ismeri szemelyesen, a maradek 14 mind netrol, netes jatekokrol. Beszeltem multkor egyik ismijevel akit korabban ugye nem ismertem, nahat azt mondta hogy ez a lany akiril szol a kerdes, mwselt az ismerosenek akit en ugye nem ismertem , vrlem kapcsolatban hogy kedvel atb. Tehat ha idegeneknek meselt, tudtom nelkul. A masik, pedig aoha nem kuldott magarol kepeket, persze hogy gyanakvo leszek rgy ido utan, . o is ilyen lenne barki!!!!. Majd kapora jott az hogy , ugye tudom hol lakik. Hogy megneznem. De ha kuldene egy kepet akkor el se mennek meg se fordulna a fejemben. Es o most ezeket mondja. De wki szemlyisegzavaros az nem en vok. Hanem o. !! Anno valoban kuldtem neki kb 60 e foribtnak megfelelo ajandekot. Nos ezt a penzt kkoldhwttem volna magsmra is .de nem mert annyira jo volt a kapcsolatunk. O is tudja ezt. Attol lett vege, mert keptwlen volt 3 masodpercre is elszakadni a facebokktol ea oaazefutni. Moat meg elhord mindennek.

Ez olyan hogy ha nincs lo jo a szamar is. Undorito viselkedes. Ez olyan hogy megpucolja az ember az almat. Kidpbja a hejat, elmondom neki, majd o ezt tovabb ragozza a vegen pesig az lesz, hogy. En kajakat pocsekolok, ea kidobom a penzt. Tehat tuleezekeny nagyon. Soha egy rossz szot sem mondtam neki, o viszont igen. Idiotanak, hulyebek, ko@ onek is nevezett. En soha senmire se monsok rosszat. Es moat is az van, o barnit mwgtehwt en nem. O egyik ismimnek akit gykrol ismertem meg neten tartjak kapcsot tehat en ismeroseimmel beszelget, es aggodott erte vmiert, mert fel napig sltunt facerol. Es irt az o ismerosenek!!!! Meghozza azt hogy elakarta kerni a telefonszamat. Neki. Sot en ismimnek is irt. Hogy eloben pislogok ea stb xddf. Ehyszeruen full beteg ez a lany sokan mondtak. Nem rak ki magarol kepet, senkivel se tartja szemelyesem a kspcsolatot, de elvarja hogy o mindsnt talcan kapjon. Undirito.

2016. máj. 16. 12:46
 19/154 anonim ***** válasza:
Na hogyha "beteg" és "undorító" szállj le róla! Ilyen egyszerű a dolog..
2016. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/154 A kérdező kommentje:
Majd akkor leszallok, ha megismer nem fogom kukaba dobmi 2 es fel evemet kozel 3 . egy felreertes miatt, majd ha vki utanam csinalja. Hogy vesz egy lanynak ajandekokat megbizik benne kozben a lany 10 percre lakik toled de arra nem hajlando honapok utan sem hogy 3 masodpercre ki jojjon. Es ne csak facebookon levelezzumk.
2016. máj. 29. 15:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!