Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másfél éves kapcsolatban hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éves kapcsolatban hogy érjem ezt el?

Figyelt kérdés

Ugye mindenki ismeri azt a helyzetet, amikor együtt van 1-2 éve a párjával és ugye ilyenkor a férfi már nem érzi hogy hódítania kell az adott nőt, mert megszerezte.


Na én pont ezt akarom, hogy a páromban felébresszem a vadászt, aki újra meg akarja kapni a vadat, azaz engem.


Hogy lehetne ezt az érzést felkelteni benne ?


Félreértés ne essék, nagyon szeretjük egymást, néha eljárunk randizni (az ő szavaival élve másfél év után is), de valahogy jó lenne a meghódítani kívánt nő szerepébe bújni újra.


Valami ötlet, tanács ?

22 N


2016. jan. 12. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne akard elérni :).


Inkább keresd a kedvét, beszélgessetek sokat.


Én megpróbáltam, nem lett jó vége :).

2016. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg féltékennyé teheted egyes szituációkban, de ezt nem igazán ajánlom, csak végső megoldásként, mert az esetek túlnyomó részében negatív lesz a végkimenetele.
2016. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Játszmázásról beszélsz,annak a legritkább esetben van jó vége.

Inkább dobjátok fel a randikat,szexet,új ötletekkel.

2016. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!