Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól érzem hogy szerelmes még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem hogy szerelmes még belém?

Figyelt kérdés

Több mint 5 hónapja ismertem meg ezt a nőt!Akkor nem volt párja, azelőtt ért véget 6 éves kapcsolata. Ő már elég hamar belém szeretett, viszont én elmondtam neki hogy ez nem megy így ahogy ő azt elgondolta. Kb 4 alkalommal lefeküdtünk.

Mindennap beszélünk,de 2 hónapja kibékült az exével, de ennek ellenére is szoktunk találkozni, bár szexelni nem, mert szerinte az megcsalás, viszont ölelkezések, csókolózások azok vannak, és azt is szokta mondani hogy szeret meg imád, de utána ugyan mondja hogy vicc de nem hiszem el.

Régen mondtam neki hogy úgy lehetünk barátok ha nem szeret belém, azt mondta rendben, többször kérdeztem már és nemet mondott.

Ma is találkoztunk, nagyon jó volt vele, kívántam és ő is engem de ennek ellenére nem történt semmi.

Ma észrevettem hogy viberen letiltott hogy ne tudjak neki írni, de a találkozás végén mondtam oldjon vissza, ezt meg is tette, annak ellenére hogy előtte azt mondta hogy törölte az egész viber alkalmazást.

Vissza kanyarodva a kapcsolatunkra, írtam neki ma hogy sex? Ő pedig vissza írta hogy nem, mert ha megtörténne akkor belém szeretne, és nem akar magának és a pasijának fájdalmat okozni ezzel. Bár nagyon kíván és legszívesebben azt mondaná hogy menjek de nem helyes.


Ő és a pasija külföldi munka miatt 3-4 hetente találkoznak


2016. jan. 12. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Amíg nincs otthon a csizmás kandúr,addig cincognak az egerek...

A pasija nyilván jól keres,valamilyen anyagi függés lehet köztük,a kisasszony lehet ezért nem akarja dobni,bár ez csak feltételezés a részemről.

Igazából meg kéne tudnod,miért van a csaj abban a kapcsolatban,mert szemmel láthatólag unatkozik,nem érzi jól magát.

Szerintem,ha elég kitartó vagy,kötélnek fog állni,idő kérdése,csak a megfelelő időpont kell.

Viszont nem ártana,ha előbb szétmennének a pasijával,és nem veled csalná meg az embert.

2016. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!