Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sürgeti ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sürgeti ennyire a szexet, szerintetek is ideje lenne már?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, de én csóknál többet nem engedtem. Már többször próbálkozott, mikor együtt aludtunk, de én még korainak éreztem. Ő már nagyon szeretné, látom rajta és mondja is, szerintetek is már épp itt lenne az ideje? Kell félnem, hogy elhagy, ha tovább húzom a dolgot? Még senkivel nem voltam előtte, ő meg már jóval tapasztaltabb, mint én, ezért is tartok tőle kicsit. De benne megbízom, mert tényleg egészen eddig úriember módjára viselkedett, szóval nem attól félek, hogy durva lesz, inkább attól, hogy kevés leszek neki, mert még szűz vagyok.


L/19

Privit NE írjatok, nem azért írtam a kérdést, köszönöm!


2016. jan. 12. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Fél év alatt még nem érezted, hogy szeretnéd? Ez nekem furcsa, kicsit sok időnek tűnik, dehát mindenkinek más a felfogása. Ha veled van ennek ellenére, akkor ne félj, hiszen vár rád. De nem értem, miért nem akarsz lefeküdni vele? Mitől tartasz? Mik a félelmeid? Ennyi idő után ilyen idősen számomra meglepő. Attól ne félj, hogy ő tapasztaltabb, a pasiknak általában megtiszteltetés, ha szűz a partner.

19L

2016. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mar itt lenne az ido, de a te tested, a te dontesed.
2016. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy fél év után természetes, ha többet szeretne, ettől ne ijedj meg. Látszik, hogy még nem állsz készen, de tényleg nincs mitől félned.

Egy ide nem illő példával alátámasztva: biztosan emlékszel, hogy mennyire izgultál az érettségi előtt (csak feltételezés, aggódós típusnak tűnsz), és visszagondolva milyen volt? Lazább, könnyebb, mint hitted, gyorsan eltelt, nem volt mitől félned, nem falt fel senki élve.

No akkor, egy kis bátorság neked! :D

Még mindig tiéd a döntés, én csak segíteni próbáltam.

2016. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vágyik rád, ez természetes ha szeret. Persze jól tudom, hogy nem mindenkinek megy könnyen ez a dolog, ha még nem érzed azt hogy te is ezt akarod akkor ne. Emiatt elhagyni nem fog. De mondjuk azért egy kicsit továbbléphetnétek a csóknál... nem kötelező egyből szexelni is. Vannak köztes dolgok is.
2016. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy szűz nő soha nem lehet kevés...pont ezért vár fél éve a srác mert érintetlen vagy. Egy ajándék vár rá ha megkap. Ne húzd tovább az agyát...mivel ő már tapasztalt,minden rendben lesz...!

19/F

2016. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
0%

Ha engem sürgetne valaki, már csak azért se feküdnék le vele :D

Ha nem akarsz ne feküdj le vele, ha emiatt elhagy, nem kár érte.

2016. jan. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fél év? Hát, te tudod, de magunk közt szólva: szereted őt?! Szerintem nem, mert akkor legalább rendszeres petting lenne, nem csak csók.

De te tudod, engem nem sürgetett a párom, de egy hónap alatt lefeküdtünk, mert bíztam benne!, szerettem, és vágytam rá.

2016. jan. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!