Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen gyakran kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen gyakran kezdeményeztek szexet a barátnőtöknél együttélésnél? Akár 12 óra munka után is menne? Vagy akkor inkább már aludnátok?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőtök akkor kezdeményez amikor 12 óra meló után fáradtak vagytok, elutasítanátok?


És ha a 12 órás melóba indulnátok, lenne még indulásig 15 percetek, nyomnátok egy gyorsat?


2015. nov. 19. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 12 óra után, miután hazaértem, biztos elutasítanám. Viszont indulás előtt mehet a menet :P
2015. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egészséges férfinak megy 12 óra után is.
2015. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előtte mehet. Utána is, ha bizonyos feltételek teljesülnek. Inkább akkor nem lenne kedvem ha már a 3. 12-16 órámat nyomom. Sajnos előfordult ilyen, de nem jellemző.
2015. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kérdés, hogy "megy"-e, hanem hogy amikor fáradtak vagyunk, elutasítanánk-e. Biztos menne, de nekem a szex olyan dolog, amit azért csinálok, hogy mindketten élvezzük. Ha nem élvezetből kezdünk neki, hanem egyikőnknek csak "megy" az már nem az igazi.
2015. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek. Még annyival egészíteném ki a dolgokat, hogy velem ilyen előfordult és nem azért utasítottam el, mert nem kívántam a lányt vagy ne akartam volna, csak nem voltam benne biztos, hogy fáradtan is úgy tudok teljesíteni, hogy az mindenki örömére és boldogságára váljon. Ezért inkább nem kockáztattam, nem akartam ,hogy azt higgye, hogy csak kihasználom. Nekem fontos, hogy a lánynak is a lehető legjobb legyen. Ha egy nappal később, akkor egy nappal később. Nem biztos, hogy jó ha a mennyiség a minőség rovására megy. Ez nem volt így sokáig, nagyjából egy-másfél hétig, de a barátnőm szakított velem. Egyik nap elutasítottam a dolgot mert tényleg hulla fáradt voltam, de másnap örömet szerettem volna okozni neki és bepótolni az előzőt, erre ő besértődött, hogy tegnap nem engedtem, akkor most hagyjam békén. Ennyit erről.
2015. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!