Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynátok egy nőt azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok egy nőt azért, mert nem szereti az anális szexet?

Figyelt kérdés
Huszonéven felüliek vàlaszàt vàrom. Mennyire baj ha egy nő ezt utàlja?
2015. dec. 18. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna,emiatt nem hagynám el mert akkor amugy csak a szex miatt lettem volna vele.

Szoval aki emiatt elhagy az csak a testedet szerette.

2015. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Ráérsz elhagyni 10-15 év múlva, amikor semmilyen szexet sem szeret már.
2015. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Aki ilyenért elhagy egy nőt, az a kapcsolat annyit is ért szerintem. Erősen árulkodó jel.

25F

2015. dec. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hát ha valaki emiatt elhagy,akkor az nem is téged szeret, max csak a lyukaidat.

bocsi

én se szeretem 2x adtam neki esélyt. mondtam a páromnak hogy nekem ez nem pálya. azóta évek telek el. egyszer felhozta, de mondta hogy nem baj, amúgy is csak kíváncsi volt milyen,azt megtudta. de ő se ragaszkodik hozzá szerencsére

2015. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bárcsak elhagynád, akkor legalább rájönne, hogy mekkora köcsög vagy.
2015. dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem. De ha szeretném, akkor sem hagynám el emiatt azt a nőt,akit szeretek. Aki ezért elhagy, azért nem kár! 32/F
2015. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nem. De vajon akkor sem ha a szex mindeféle formáját utálja? És ha akkor elhagyom, akkor én is csak a lyukáért vagyok vele?
2015. dec. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
En bizony elhagynam. Nem szeretem a prudseget szexben az elettarsammal.
2015. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként nem is jöttem volna össze olyannal, akinek fontos az anális szex. Mivel aranyerem van, nálam ez egészségügyileg is problémás, olyan kapcsolatban meg nem akartam lenni, amiben nem tudok megadni valamit a páromnak, ami neki fontos. Olyan társat kerestem, akivel hasonló a szexkultúránk, és így nincs gond, egyikünknek sem kell lemondani semmiről, vagy olyasmit bevállalni, ami kellemetlen.
2015. dec. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!