Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda de bejön?

Figyelt kérdés

Nem szep sött jo nem egy bun ronda de értitek! Nem tetszik de vonzodom hozza ez mi? Mindennap varom h holnap ujra lassam mikor beszelek vele jo a napom! Egyebkent tudom h bejovok neki de en a tipikus plazacica kategoria vagyok persze csak kinezetre leg. remelem :)


(Sorry ekezet miatt)


22/L



2016. jan. 12. 21:26
 1/10 anonim válasza:
Ez egy rendkívül értelmesen megfogalmazott probléma.:)
2016. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De ez szerelem ? Vagy mi ez az érzés?

Köszönöm igy visszaolvasva igazad van!

2016. jan. 12. 21:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan ronda, mint ahogyan írsz akkor csoda.
2016. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi ez, de nyugtasson meg, hogy a ronda kandúrnak is van farka.
2016. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor van az, mikor harcol a szeretet és a megfelelési kényszer. Szerinted csúnya, de téged nem is ez zavar. Téged az zavar, ha összejönnétek, mit gondolnának rólad, hogy egy ilyennel összejöttél. Hát, meglátjuk, hogy melyik nyer.
2016. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó esetben nem a külsőt nézi az ember... szóval emberileg tetszik neked, az amilyen belül. Ja, lehet ebből szerelem is.
2016. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na most kilépsz az oldalról, és elolvasod ezt a kérdést. Mintha valaki rólad írta volna. Majd elgondolkozhatsz!:)
2016. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem egobol de ha valaki ezt irna rolam örülnék mert ugye én lennék akkor a lány aki nem szép és jelen esetben egy pasi irná ezt rólam aki teljessen oda van értem annak ellenére, hogy nem lát szépnek... De mégis :)


Igen valahogy a megfelelés is benne van mert valahogy eddigi párjaik jól néztek ki és lelkileg is okésak voltak de ő valahogy más benne megvan az a valami dehát nem az esetem.... És nem tudom ez egy sz"r helyzet

2016. jan. 12. 22:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Két külön dolog h nem az eseted, meg h majdnem ronda.


Ne haragudj de innen kicsit nekem úgy tűnik magasak az elvárásaid (de szerencsére van önismereted, amiért jára pacsi), és lehet simán egy átlagos, nem kigyúrt, nem Rájen Goszling pasira azt mondod h majdnem ronda.


Valahol az arany középutat kell megtalálni, ahol a külsejét elfogadod, belsőre meg nagyonis kedveled. Nem véletlenül nem vagy már együtt az exeiddel sem, lehet belőlük hiányzott az, amit ez a srác tud ;)

2016. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)
2016. jan. 13. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!