Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/lányok melyik tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok melyik tetszik jobban? KÉP.

Figyelt kérdés

Sziasztok, melyiket választanátok? Szex/párkapcsolat terén melyik tetszik jobban? Kort is írhatok.


1.

[link]


2.

[link]



2016. jan. 13. 16:49
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Hát ha ez a felhozatal, inkább egyik sem. Nem szeretem a szőrös pasikat, pláne ha kövérek is :S

Az izmosról meg ne is beszéljünk...egyik gusztustalanabb mint a másik...

2016. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Mien bölcs lettél hirtelen kérdezö,nincs helyesírási hiba sem,én nőként mondom ptobálok jól kinézni,imádok pl sportolni,még sem vagyok ego,nincs is önbizalmam,megis amikor belenézek a tükörbe többször latom magam csunyanak mint szépnek,tobb hibat latok mint jot,de probalok erre koncentralni,h ne legyen hiba,inkabb legyek jo.
2016. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
te vagy a 2. képen igaz kérdező? :D
2016. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
23. Ezt szerintem, már le lehet vágni.:) De a kérdésedre a válasz igen én vagyok.
2016. jan. 13. 19:05
 25/42 anonim ***** válasza:

Szia!


Én lassan 20 vagyok, és az elsőt semmiképp sem választanám!!!! Nekem ez túl izmos, látszik, hogy csak magával törődik. A másodikat választanám, vagy a kettő közötti átmenetet, ami közelebb esik a másodikhoz, szóval nem ilyen nagyon kigyúrt ( ilyen srác tetszik most nekem :D Ő nem nagyon jár kifejezetten gyúrni, de minden nap fut :) ezért olyan kis sportos, de nem kigyúrt )

2016. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
60%
A 2. sokkal jobb mint az 1. :D
2016. jan. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
30%

Egyik sem az igazi, de egyikkel sincs komoly baj se.

Az első már túl izmos. Az ilyen férfitestek rögtön egy szilikon játékfigurára emlékeztetnek. Függetlenül attól, hogy testnővelő szerek vagy éppen kemény munka és kitartás áll mögötte, műnek nézz ki.

A második egy előnytelen kép, rossz fényben, így nehezebb megítélni. Kicsit túl husis.

2016. jan. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
En a masodikat valasztanam, volt baratom is ilyesmi alkat volt szerettem simogatni a pocakjat, mert en meg tul vekony vagyok:D az elsot soha nem valasztanam, nem is tetszik, es tutira onbizalomhianyos lennek mellette:D 20l
2016. jan. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Miért kell ilyen általánosításokba belemenni, hogy a kislányoknak az első, nőknek meg a második?

Komolyan mondom, borzasztó, hogy most már az a ciki, ha valaki egészségesen él, és foglalkozik a testével. És most ne menjünk bele a szteroid-témába, mert ehhez a testhez nincs rá feltétlenül szükség.

Én az elsőt választanám. Nem azért, mert halál száraz, engem nem zavar, ha valaki fedettebb, nem kellenek a kockák, de legyen izmos.

A testépítés számomra is hobbi. Ahogy itt többen írták, hogy nekik nem kéne az első srác, mert folyton a kaja, meg a kondi, na hát nekem pont ezért lenne jó, mert 24 órából 24ben ezen jár az agyam. Más dolgok is érdekelnek, de ez ott van az emberben folyamatosan.

Nem tudom, hogy egy olyan ember, aki ebben nincs benne, tudná-e tolerálni ezt a fajta "függőségem".


Na mindegy, a lényeg, hogy ne legyen már gáz, ha valaki ad magára, meg jól néz ki, és ne ajnározzuk azt, aki sz*rik az egészre, és ez látszik is.


Kérdező, amúgy nem nézel ki rosszul, látszik, hogy sportolsz, pocak ide, vagy oda. Nincs gond ezzel a testtel, ráadásul mint látod, a nők nagy %-a inkább ezt választaná.

2016. jan. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

29


Te is kicsit átestél a ló túloldalára :D


Senkinek nincs baja az egészséges életmóddal/igényességgel, csak ez egy 'egyszerű halandó' számára már túlzás. :D Én is szeretek sportolni (régen versenyeztem), sok sportot kipróbáltam már, ha van időm/kedvem/társaságom akkor szoktam, de nem ez az első a fontossági sorrendben. Nem mekis kaján élek, de szeretem azt is, szoktam pizzát is enni, nasizni is, és szerintem nincs ezzel semmi baj. Ezért nem is várnék el többet a barátomtól se, de ha ennyire kondis lenne mint a képen az viszont csak problémát szülne.

Csak mindenki csinálja amit szeret és ehhez próbáljon meg párt találni.

2016. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!