Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan kezdenétek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezdenétek neki?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és még sosem szexeltem. Úgy érzem, hogy most már tényleg muszáj elkezdenem, vagy meg fogok őrülni. Nem azzal van a baj, hogy nincs jelentkező, hanem hogy nem tudok senkiben megbízni, úgy érzem, mindenki csak megdugna, aki meg mégis akar valamit, azzal meg én nem szeretnék semmit. 100-ból egyszer van, hogy valaki tényleg tetszik, de ő mindig foglalt/nem jövök be neki/hirtelen félénk leszek és mivel nem tudok hinni abban, hogy működik, meg félek is, valahogy mindig elrontom.

Nem élném túl, ha valaki csak megdugna, aztán elhagyna, viszont azt sem értem, amikor egy fiú már úgy jön, hogy neki életre szóló társ kell, mert azzal sem akarok kiszúrni - ugyanazt tenném a sráccal, mint amitől én félek.

Segítsetek, akik későn kezdtek el szexelni, párkapcsolatban élni, hogyan kezdtek neki? Simán esélyt adtak valakinek, aki nem is tetszett annyira? Örülnék, ha írna olyan, aki nem elvi döntés miatt nem szexelt még ennyi idősen!

Köszi a válaszokat!


2016. jan. 13. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:

hát én 23 évesen is szűz vagyok és nem azért, mert nem lennék jóképű vagy valami lelki probléma lenne velem, hanem mert még nem találtam még meg azt a lányt akit szeretek és viszont... de bízom benne, hogy hamarosan eljön az a nap :D

egyébként ha van kedved beszélgethetünk

2016. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne siesd el. Ne muszáj elvesztened, lehet enélkül is szép életed. Várj, légy türelmes, eljön majd a te embered is.:) Ne veszítsd el olyannal, lesz majd aki igazán szeret, te is őt meg lesz a bizalom is és meg fog történni. Igaz én már első nap oda adtam, egy nagyon tapasztalt nőnek. Nem bántam meg, de hát nem mindenki egyforma. Nekem nincs szükségem szeretettre hogy szexeljek, sőt vonzalom sem kell. Elég ha elég kanos vagyok. Vonzalommal persze jobb érzelemmel még durvább.:)
2016. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én fiú vagyok, de remélem, értékelhetően tudok neked válaszolni. :) Tinédzserkoromban engem is hasonló gondolatok és gondok gyötörtek, szóval megpróbálom megfogalmazni, hogy mi változott azóta.


Egyrészt felhagytam a párkereséssel. Rájöttem, hogy számomra alapvető szükséglet egy párkapcsolathoz a barátság (a bizalom, a biztonság, stb...) és enélkül nem tudok és nem is akarok kapcsolatban élni és szexelni. Tehát én barátokat keresek és "majd hátha kialakul valami". Nem erőltetem. Te is ilyen típusnak tűnsz!


Másrészt én is mindig életre szóló társra vágytam, de be kellett látnom, hogy hatalmas szerencse kell ahhoz, hogy ezt elsőre megtaláljam. Azt szoktam mondani, hogy akinek nem jó az emberismerete, az előbb azt fejlessze és utána akarjon csak kapcsolatot - hiszen csak ez alapján tudja kiválasztani, hogy ki a megfelelő egy egész életre. Ha tönkremegy egy kapcsolat, akkor pedig vállalni kell a felelősséget, hogy "Igen, az én hibám, rosszul választottam. Előfordul, mert senki sem lehet tökéletes emberismerő." Felnőttek vagyunk, ezt meg kell tanulnunk kimondani. :) (És egyben tudnunk kell, hogy a partnerünk is felnőtt ember, nem vállalhatunk felelősséget helyette is. Ne félj attól, hogy esetleg így kihasználsz valakit!)


Tovább _nem_ ajánlom, hogy olyanoknak adj esélyt, akik nem tetszenek. Oka van annak, hogy nem tetszenek. Esetleg ismerd meg őket és próbálj meg (előbb) a barátjuk lenni. Légy válogatós, hiszen megteheted. :) Lehetne több önbizalmad is.


23/F

2016. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az a gond hogy a rossz a motivaciod. Nem akarsz parkapcsoaltot, csak valamiert a szexen akarsz mar tul lenni, de ugy hogy nehogy kihasznaljanak. Lehetetlen parositas.


Ez olyan mint amikor a kezdo vezeto latja hogy mar eppen sarga a lampa, becsukja a szemet, osszeszoritja a fogait es a gazra lep.


A jo sorrend az lenne, hogy ha talalkozol valakivel akivel egyutt akarsz lenni es o is veled akkor osszejottok es utana megteszel mindent kettotokert amit tudsz, a tobbit pedig a szerencsere bizod.

2016. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3-as 4-es fogyatékosok klubja


3-as mi az hogy a lánynak legyen több önbizalma ?


Pont hogy helyén van az önértékelése mert nem akarja oda adni magát akárkinek. Ha nem bízna magában hogy megtalálja a megfelelőt akkor már rég lefeküdt volna az első jöttmenttel. Inkább neked nincs önbizalmad amiért pasiként állandóan az igazit keresed. Tök mindegy ki az csak valaki fogadjon már el egy életre mert annyi önbizalmad sincs hogy elhidd hogy egy szakítást követően megint rátalálj valakire.


és 4-es mi az hogy nem akar párkapcsolatot ?

Világosan leírta hogy nem élné túl ha csak valaki megdugná aztán elhagyná. Akkor miért nem akar párkapcsolatot ?

Tudsz egyáltalán olvasni ?


Kérdezőnek mondom eljön akire vársz.

De ne add oda magad senkinek rögtön, ha nagyon jónak tűnik a dolog elsőre akkor is hagyj időt és várasd a pasit hogy kiderüljön róla minden.

Ha csak meg akar dugni hamar megbukik és akkor tudod hogy nem ő lesz az.

És minél tovább váratod a pasit annál jobban fog értékelni.

Egy szajha aki oda veti magát a férfi lába elé nem kell senkinek.

De egy nő akiért meg kell küzdeni az igazi érték akit megbecsülnek.


Szóval csak így tovább, a hozzá állás már most is jó.

Bármelyik pillanatban megjelenhet az illető.

2016. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1#

tisztelem a kitartásod! :D Én látod néha már közel állok ahhoz, hogy feladjam. De aztán valahogy mindig veszek még egy mély levegőt...

2#

köszönöm az őszinteséged! :) Jó egy férfi szempontjából is látni, hogy ő hogyan áll hozzá.

3#

számomra is nagyon fontos a barátság! és valószínűleg a türelmetlenségem az egyik ok, ami segít elszúrni, ha mégis megfog valaki (ami azért nem mindennapos esemény). tudom, hogy nem szabad erőltetni, de nehéz mindig a véletlenekre várni, aztán ha látok valakit, úgy hozzáállni, mintha a világ minden ideje a miénk lenne. Ilyenkor próbálok nyugodtnak tűnni, hogy nem ijesszem el... talán túl nyugodtnak... Sokan tanácsolták, hogy azért bizony tenni is kell, hogy legyen valami. Úgy érzem teszek, de rásegíthetne a sors: összefuthatnék több 1000-ből eggyel, akivel hasonlóképp gondolkozom.

4#

igazad van, félek egy párkapcsolattól, főleg a szabadság elvesztésétől és attól, hogy csalódok, vagy csalódnak bennem. És igen, talán ez a helyes sorrend, csakhogy nem tudok túllendülni egy bizonyos korláton. Félek, ha túllendülnék, könnyen megbánnám. Nem vagyok olyan alkat, aki ilyesmin hamar túl van. Én úgy tudom elképzelni, hogy valaki tényleg törődik velem, én pedig tudom, hogy nem ő a tökéletes, de megteszem. De gondolom nem kell ecsetelnem, hogy ez miért nem lenne jó... nem akarok senkit bántani. Se őt, se magamat.

5#

köszönöm a biztatásod, nagyon jól esik! :) (és tudom, hogy értem szidod a többieket, de ne tedd!) szeretnék olyan lenni, akiért küzdeni kell, de semmiképp sem versenyeztetni a férfiakat. Nem megszerzendő akarok lenni, mert akitől nem szeretnék semmit, az hiába jön újra és újra (bár épp ezzel indultam, hogy kezdek ott tartani, hogy engedek...). Inkább azt akarom, hogy egymást szerezzük meg :) Szeretném hinni, hogy létezik olyan, aki egyszer csak jön, és a dolog csak működik. Várom azt a pillanatot, hátha igazad lesz :)


Köszönöm, hogy írtatok, kellett ez a biztatás, mert néha tényleg kétségbe tudok esni. El kellett engednem valakit, aki megfogott és újra és újra elküldök valakit, akinek már adtam esélyt, de nyilvánvaló volt számomra, hogy nem működik. Ilyenkor azért muszáj elgondolkodnom azon, hogy feladjam-e a nagy szerelemre várakozást...

Sok szerencsét nektek is a szerelemben! ...biztos vagyok benne, hogy az is kell hozzá :)

2016. jan. 13. 21:15
 7/10 anonim ***** válasza:

hallod kérdező te még a 3-as 4-esnél is sokkalta nyomorékabb vagy


mindenkinek csak meg akarsz felelni ahelyett hogy önmagad lennél


de arról hogy ki vagy te valójában a leghalványabb fogalmad sincsen


legjobb ha lefekszel bárkivel aki csak le akar veled feküdni és legalább megtörik a jég


szánalmas utóiratodat legjobb lett volna ha magadban tartod

2016. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

28/f:


Ha ennyire sotet vagy minek valaszolsz mas kerdesre..

2016. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
fa.sszopókám ha nem látnád én látom egyedül hogy miről van szó
2016. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szeretem, amikor egy régi kérdéshez érkezik visszacsatolás, h h lett, uh en is leirom :)

Szóval waaaaaa kepzeljetek, megtalaltam! :) Ket eve vagyunk egyutt es nagyon szeretem es o is nagyon szeret engem :) megvartam ot, de nem csak vartam, hanem sokat olvastam, feljesztettem magamat, h miert is felek ennyire a parkapcsolatoktol, a ferfiaktol es h milyen egy egeszseges kapcsolat. Es lass csodat! :D

Nem mondom, h most problemamentes az eletem, meg mindig sok tenni valom van(#5, te tenyleg rohadt bunko vagy, de igazad van a megfelelesi kenyszeremben), de imadom a paromat es alapvetoen elegedett vagyok az eletemmel. Nagyon megerte (nem tetlenul!!) varni. #onismeret #kitartas #tudatoskeszules #noamerikaibullshit #tenylegneaddfel #azonsajnalatnemnyero

2019. jan. 11. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!