Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, melyik lenne szimpatik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, melyik lenne szimpatikusabb?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel mindig nézegetjük egymást, de elég félénk vagyok, így még mosolyogni sem mertem rá, gyakorolnom kellett otthon a tükör előtt, hogy majd menjen...

Viszont nem tudom, hogy egy bájos, aranyos mosolyt eresszek meg, vagy inkább kacér, szexiset?

Az emberek általában félre ismernek, mivel nagyon adok a külsőmre, és sokak szerint "jó csaj" vagyok, néha azt hiszik, hogy egy egoista liba vagyok. Pedig ez egyáltalán nem igaz, sőt...

Szóval nekem az aranyos mosoly jobban bejön,jobban is megy, de nem tudom, hogy a fiúknak mi tetszik.



2016. jan. 13. 20:32
 1/4 opened paradise ***** válasza:

Az aranyos.

De ez édeskevés,ugye tudod? Egy mosolyra még nem mernék többként gondolni.

2016. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy mosoly tényleg édeskevés. Inkább beszélgess vele.
2016. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudod a legjobb az, ha úgy mosolyogsz rá, hogy nem azon rágódsz, hogyan mosolyogj rá csak éppen ahogy érzed.

Mi is észrevesszük ezt, ha egy lány csak betanult szerepet játszik és már nem lesz szimpatikus.

2016. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
inkább a bájos jobban tükrözi a félénkséged, bár másképp keresnék vele kapcsolatot elejtett tol zsepkendö stb amikor mellé érsz...
2016. jan. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!