Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti voltatok már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti voltatok már így?

Figyelt kérdés
Hogy együtt voltatok egy lánnyal hosszabb ideig (kb. 1,5 évig), akibe szerelmesek is voltatok és úgy éreztétek lehet ő az igazi. Majd szakítottatok, mert voltak dolgok, amik nem működtek köztetek, de még mindig kötődtetek ahhoz a lányhoz és nagyon erős vonzalmat éreztetek felé. El tudtátok felejteni azt a lány? Tud segíteni egy másik lány (aki lehet, nem olyan komoly de eltereli a gondolataitokat), hogy végleg elfelejtsétek az előzőt? Vagy gyakran visszatér ilyenkor a gondolatotok az első lányhoz?
2016. jan. 4. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. jan. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 harkow válasza:
igy vagyok.szar erzes,talan azert van,mert egyedul vagy es hianyzik,es hianyoznak azok a szep dolgok amiket ateltel vele....gondolom.
2016. jan. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kétszer voltam így. (ja a 2. még mindig tart :( ). Ugyan ez a forgatókönyv. 1,5-2 évig együtt, szerelem stb, aztán szakítás és megmaradó érzelmi kötődés. Sok idő kell meg el kell terelned a figyelmedet valamivel. Bele kell magadat rángatni valami nagy munkába, feladatba, kihívásba, ami annyira leköti a figyelmedet, hogy ne gondolj ilyenekre.
2016. jan. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok jelenleg.
2016. jan. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!