Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem így kellett volna visszaut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem így kellett volna visszautasítanom a pasit, ugye?

Figyelt kérdés

Ez még régen, az iwiw bezárása előtt nemsokkal volt. Egy általános iskolás fiúbarátom keresett meg, hogy találkozni akar velem, akkor 14 évesek voltunk, mikor kaptam már 20-asok. Volt is pasim, meg nemis értettem annyira a dolgot, igy nem válaszoltam. Amikor irt megint és kért, hogy válaszoljak, akkor válasz gyanánt visszadobtam egy üres levelet.


Többet nemis irt, ennek talán két éve. Azóta talán érettem is belsőleg. Kicsit furdal a lelkiismeret, hogy ezt hogyan kellett volna? Nem így kellett volna ugye?


2016. jan. 13. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. 10 évig tartott mire erre rájöttél? Taps! Bár jobb későn mint soha.
2016. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 opened paradise ***** válasza:
Ez most,hogy ugrott be?
2016. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 RRR ***** válasza:

legalább értette

nem,de most már ne izgasd magad,azóta van már nője

2016. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!