Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan eset rosszul és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan eset rosszul és haragudtam meg?

Figyelt kérdés

Ősszel egy karórát kapott tőlem (oké, olcsóbb, 6ezer forint volt, de csak ösztöndíjam van), korábban kinézte, mondtam, hogy megkapja, örült. Most nála voltam és pakolászott, fogta a karórát és átvitte az apjához és megkérdezte: kell-e neki,ő egyből igen és odaadta.


Rosszul esett és megmondtam neki, hogy akkor ezentúl nem kap tőlem semmit, akkor mondta volna hogy nem tetszik vagy más akar...

Barátom szerint felfújom, csak egy óra...


2016. jan. 14. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak egy ora?? Bunkosag ajandekot tovabb adni.
2016. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég paraszt a barátod!
2016. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem becsüli meg amit tőled kap. Tőlem ezek után semmit sem kapna. Nem jelentet nem ki semmit sem. Komolyan mondom a barátnőm, tőlem kapott virágot(csokrot). Még most is a szobájában van! 1/1.5 éve ott van a szobájába ki szárítva. Mikkor az anyja az egyik tőlem kapott, virágot ki dobta mert ki volt szárítva. Rendesen ideges lett, kiabált vele hogy hogyan képzeli. 2 éve vettem, neki 2db kék macis nyalókát. Egyiket meg ette, a másik még mindig meg van. Igaz az anyja szobájába de meg van.:) És amúgy ez a olcsó csokor volt, nagyjából max 2 ezer...
2016. jan. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

>akkor ezentúl nem kap tőlem semmit


Értem, hogy megsértődtél, de saját magadat alázod meg az efféle gyerekes viselkedéssel.


Amúgy nekem is rosszul esett volna. Ha nem is tetszik egy ajándék, megtartanám és megbecsülném, pusztán azért, mert a páromtól kaptam. De még inkább, ha olyan cuccról van szó, mint az óra, amit az ember használ, akkor megmondanám, hogy nem tetszik, és válasszunk másikat.

Igazán nem szép dolog ez a barátodtól, de lehet, hogy neki egyszeráen nem fontos maga az ajándékozás, vagy maga a tárgyi ajándék. Én a helyedben sértődés nélkül megkérdezném tőle, hogy neki mit jelent az ajándékozás, és mondd el neki te is. Ha különböznek az igényeitek és szokásaitok, tudtok kompromisszumot keresni.

2016. jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!