Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 11év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 11év korkülönbség sok? (a fiú az idősebb)

Figyelt kérdés
Én egy xx éves lany vagyok.. van egy fiu aki nekem nagyon tetszik...van köztünk 11 ev korkülönbség,es en érzek iránta valamit..mikor vele beszélgetek akkor annyira mas minden,mintha olyankor minden megvaltozna,azthiszem en szeretem...el kellene mondanom? Vagy nem?Régebben minden nap beszélgettünk,amióta megismertem.Most csak en próbálom "megmenteni" a kapcsolatunkat.Senki nem tudja elképzelni de ez a fiu mas mint a tobbiek..mindenkinek van egy 'igazi'... nekem ő az..

2016. jan. 14. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Az 'xx' éves lány részt fölösleges eltitkolnod, ha te 14 vagy ő meg 25 akkor az nagyon sok, de ha te elmúltál 18 akkor 'elfogadható'.


Szerintem nem korfüggő, hogy ki kit szerethet, de tudnod kell, hogy ha nem múltál el legalább 16, akkor még beszélnetek sem nagyon szabadna.

2016. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem sok, a legtöbb fiú a hozzájuk képest extra fiatal tini csajszikra bukik, nem véletlenül sikeresek a tini csajos oldalak a neten.
2016. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem sok, normális.
2016. jan. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!