Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nőről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nőről?

Figyelt kérdés
Sziasztok, barátnőm 2 éve kapott(ismerkedésnél.) 2db macis nyalókát. Egyiket meg ette, a másikat azóta is megőrzi. (Anyja szobájában.) Azt a csokor virágot, amit vettem neki, még mindig meg van. Amit vettem neki, csokrot kiszárította és a szobájában tette el. Az egyiket az anyja ki dobta, és ezért kiakadt a csaj. Pedig valami 1.5 éve a másikat pedig lassan fél éve kapta. Még olyan leveleket, és meg mutogatott amikor még csak ismerkedtünk. (Azok a levelek, amikor még órán leveleztünk.) Szeret bújni, puszilni,ölelni kicsit néha pedig lerágós. Szeret sportolni, hozzátenném még hogy ragaszkodó típus, mindenhova jönni akar velem. Kérdezi, mindig hova megyek, kivel leszek stb... Féltékeny típus, kevés önbizalommal rendelkezik. Szereti a kutyákat, kislányos színekben öltözködik. Gondolok itt rózsaszínben. Szereti a virágokat, leginkább a rózsát. Oda figyel a táplálkozására, bió cuccokat vesz magának.(Ezen kívül azért, ő is eszik szr kaját.) Nem dohányzik, nem iszik(max buli, vagy ha meg beszéljük hogy iszunk.) Van hogy az öcsével(25éves) kézen fogva sétálnak, van hogy 3-an egy ágyban alszanak.(Öcse,anyja és a lány.) És még annyit, hogy gyenge személyiség, hagyja hogy az anyja irányítsa. Pedig felnőtt nő. (Ha én is ott vagyok éppen, nem tudná meg mondani, hova mehetek mert akkor úgy is az lenne amit szeretnénk.) (Ilyenkor persze azért, próbál nem engedi az anyjának.) Talán lehet, azért mert fél az anyjától, a társaságomban felmer szólni.

2016. jan. 15. 22:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és szereti csinálni úgy ahogy én is a természetben, vagy izgalmas helyeken.(mozi,magasles,könyvtár)
2016. jan. 15. 22:54
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

"Van hogy az öcsével(25éves) kézen fogva sétálnak, van hogy 3-an egy ágyban alszanak.(Öcse,anyja és a lány.)"


Az a véleményem, hogy nem normális. De te se, hogy még vele vagy...

2016. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 opened paradise ***** válasza:
100%

Az eleje még nagyon szimpi volt a leírás!

De a "bio" szónál a háttérben durván lehúztak egy lemezt a lejátszóról :D

Az irányítás pláne.

2016. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem is fúra volt, így elsőre de szerintem az anyja ötlete volt. Talán nem akarták, meg bántani az anyjukat. Nem tudom nem kérdezgettem úgy tőle...
2016. jan. 15. 23:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szereted, és ameddig nem okoznak gondot a dolgai, amiben szokatlan, szóval amíg nem zavarnak téged személy szerint, addig járjál vele nyugodtan.
2016. jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja meg a pulcsi is meg van neki, amit lassan 2 éve adtam. Egyszer volt, csak rajtam de szerinte, az már az övé. Nem így erőszakosan de aranyosan mondja, hogy az az övé... Szóval neki adtam, szépen össze van hajtogatva el rakta. Meg egy Adidas felsőt adtam neki, ritka de hordja rám már úgy is kicsi.:) Meg egyszer nálunk, el keveredett úgy a zoknija hogy mai napig nem lett meg. Adtam neki, egy puma zoknit, hogy abban menjen haza, természetesen azt is szokta hordani.:)
2016. jan. 15. 23:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz manapság megfelelő partnert találni, szerintem szerencsésnek mondhatod magad ezzel a lánnyal. Oké vannak fura dolgai, de látszik hogy sokat jelentesz a számára, és szeret téged :)
2016. jan. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem a pasim nyúlja le a dolgaimat. Pl. egy epres parfümöt is... Mondjuk ő nem őrizget sokmindent, én igen. Akárhány éves rózsát, képeket, jegyeket. De durvábbat is, mint pl. a levágott haját, sebtapaszt, bőrdarabkát. Meg mindenfélét. Volt egy másik rózsám is, mikor ki lett hajítva, elég dühös lettem.

Ja és nem, nem én vagyok az, csak egy rokonlélek, a feketét százszorta előnyben részesítem a rózsaszínnel szemben. Parkban is szexeltünk. Ez tényleg olyan fura? Ja, és én a szexi seggére és a mellkasára mondom, hogy az az enyém. Nem birtoklóan, inkább aranyosan. Persze próbáljon mást állítani...

Hogy ne csak offoljak, a véleményem ennyi: Jé, egy rokonlélek! :3

2016. jan. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, és van egy öcsém, akivel néha kézenfogva sétálok. 5 éves

21/l

2016. jan. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak én gondolom, hogy van valami féle zűr az emeleten?
2016. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!