Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek az ellen, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

I3u[R]n kérdése:

Mit tegyek az ellen, hogy a barátnőm igyon?

Figyelt kérdés
Hali. A barátnőm mostanában nagyon szar kedvü. Egyre többet jár el inni, és mivel egy falu van köztünk, nem tudok minden nap átmenni, és fékezni, hogy igyon. Féltem, nem szeretem hogy iszik. Egy-két cigi néha az még elmegy, de az alkohol... Olyan hosszu ideje nem vagyunk együtt, hogy ha azt mondom neki ne igyon, nem is fog inni, de én szeretem. Tanácstalan vagyok

2014. jún. 8. 20:38
 1/4 Költőnő? ***** válasza:
miért piál?
2014. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most akkor iszik vagy nem??
2014. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Halli .phuuuh ez nem egyszerü dolog de mondd neki ha szeret hagyja abba ,de biztos nem érdekli mert elfelejti mit igért ha újra iszik .Depresszios és az ital tompitja azt a rettenetes nagy gondjait .Te mi a gondja tudod ?
2014. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is szeretett inni, főleg buliban, ám egyszer túlzásba vitte és az apja vitte haza és hát azóta nem igazán került alkohol közelébe, mert ő érezte az egészet kínosnak. Szerintem próbálj meg beszélni a szüleivel.
2014. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!