Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya dolog volt ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya dolog volt ez tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm, és én úgy érzem, hogy mintha többet érezne irántam, és gondoltam kicsit féltékennyé teszem, hogy csakhogy lássam hogy reagál.

Jövő héten megyek föl Pestre, és kérdezte, hogy vonattal megyek? És mondtam, hogy nem, nővérem egyik ismerőse fog fölvinni autóval. És teljesen ledöbbent. És kérdezte, hogy bejön a csávó? Mondtam, hogy be. És kérdezte, hogy mi van ha majd többet akar? Mondtam, hogy nem hiszem, hogy lenne bármi is, mert kicsit idősebb nálam. És mondta, hogy ja, csak azért mert időseb... Aztán oda lett a jó kedve az nap este, próbált mosolyogni meg viccelődni, de láttam rajta, hogy valami bántja.

Szerintetek ezt vehetem annak, hogy tetszem neki, és esetleg többet érez? Vagy nagyon nem volt szép tőlem, hogy így megszívattam? Mert igazából nem is jön be az az ember, meg akárhány éves lenne, nem feküdnék le vele, illetve ő is egy úriember, szóval soha nem próbálkozna be, ezt csak neki mondtam.


L/19


2016. jan. 17. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem veheted annak, hogy többet érez :D
2016. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
a szűzkva jelzőt használnám rád :)
2016. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%

A barátodnak bejössz,ez egy laza féltékenység miatti rosszkedv volt,ahogy este viselkedett.

Te pedig semmi rosszat nem csináltál.

2016. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 RRR ***** válasza:

nem volt az

ő többet érez irántad,mint egy sima baráti kapcsolat

2016. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

jó és akkor már csak az a lényeg, hogy te mit akarsz ettől a fiútól?

mert az hogy így elnevetgélsz azon ahogy az érzéseivel játszadozol, minden csak nem normális.

elég gyerek vagy még.

2016. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 opened paradise ***** válasza:
Szerintem is bejössz neki. Viszont mostmár neked kéne lépni,ő nem nagyon fog.
2016. jan. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezzel le is írtad magadat a szemében, ha normális ember, akkor ezek után esélyed se lesz.
2016. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2016. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hé, kimondta, hogy a kérdező nem érez többet, nem pont ezért akarta kideríteni? :)
2016. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Veheted ugy. Csak ne csodalkozz ha le k rvaznak.

Egyebkent errol a normalisabb emberek leszoknal altalanos iskola 4. osztaly korul.

2016. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!