Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti minek hatására...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti minek hatására figyeltek fel egy pasira?

Figyelt kérdés
Pl utcán, stb
2016. jan. 17. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jó ruhák,illat, jó fenék, Kisugárzás
2016. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Eddig amivel felkeltették az érdeklődésem: zenei ízlés, könyvek, gyengeségek vállalása (nem nyálasan, nem panaszkodva).


Az utcán talán egy tekintet keltheti fel a figyelmem.

2016. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
magasság, testtartás, járás
2016. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nagyjából hasonlóan vélekedem, mint a második, de ha mindenképp ránézésre kell mondani néhány dolgot, akkor:


-magasság

-ápoltság

-stílusérzék (tróger vagy rendesen öltözött, ami alatt azt értem, hogy nincs öltönynadrág sportcipővel meg szandál zoknival pl.)

-szakáll, borosta (nem tudom miért, ez szerintem sokaknak jól áll).Ilyesmi.

2016. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Edward Scissorhands válasza:
Nekem is a magasság, de nekem pont, hogy az alacsony fiúk jönnek be inkább. Szóval így értve, hogy magasság/méret. Meg a tekintet, kéz, illat.
2016. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem egészen erre gondoltam. Csak hát ha egy egész sor fekete szövetkabátos lány megy az utcán, majd egyszer feltűnik egy magenta szín kabátban, azt automatikusan kiszűröd. Erre gondoltam magasság kapcsán. Ami feltűnő, azt nyilván észreveszed.
2016. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ahogy kiszáll az S mercedes-ből, megnézem a cipőjét, zokniját, majd a farmert, ahogy behajol az aktatáskáért.

majd ha elmegy mellettem az illatát is ízlelgetem, esetleg egy szemkontaktus.

ha minden stimmel, rámosolygok, a többi már jön magától.

2016. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6,


a kérdező valószínűleg nagyobb jelentőséget tulajdonít ennek, mint a puszta észrevétel:)


amiket a 2. válaszban írtam, már kifejezett érdeklődést váltottak ki.

2016. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Edward Scissorhands válasza:
Ha nem utcán, akkor meg a hasonló ízlés filmek, könyvek, zene terén, udvariasság, vagy ha azt látom, hogy érdeklem...
2016. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Utcán csak akkor, ha nem megszokott külseje van. kár arcvonás, vagy ruha, vagy valami.
2016. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!