Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti akkor is észlelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti akkor is észlelitek az érintéseket, ha másra figyeltek?

Figyelt kérdés
Az egyik lány ismerősömmel kerültem ilyen helyzetbe, egyébként lelkileg talán kevésbé állunk közel egymáshoz, de ő is megölel, kb. egymáshoz tapadunk, megsimogat engem, én is őt, arcát, haját, hátát, átölelem a derekát, vállát, ilyenek. A minap leült velem szemben a székre (de úgy, hogy előtte megérintette a felkaromat), megfogtam a kezét, kezdtünk beszélgetni, közben szóltak neki mások, ő arrafelé beszélt, én meg megsimogattam a combját. Aztán indulni készült, rajta volt a kabát, és ahogy mellettem állt, hátulról megint simogattam a combja felső részét, utána finoman megérintettem a popsija alatt, talán még a popsijához is hozzáértem, de közben még mindig másokkal beszélt. Szerintetek attól függetlenül észlelte a dolgokat, hogy nem rám figyelt? Utána én még mással beszéltem, és mikor ő elment, mosolygott rám, és integetett nekem. És ha tudatosult benne a "tapizás", akkor lehet, hogy azért nem szólt, mert ő is többet szeretne? Igazából nem tudom, másokkal hogyan viselkedik, mert viszonylag ritkábban találkozunk, de nem hiszem, hogy bárkinek megengedné az intimebb érintéseket. Kíváncsi lennék a véleményetekre, köszi.

2015. febr. 25. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha leckét írok, akkor azt sem érzem, ha megujjaznak. 16/L
2015. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 6 nadrág lenne rajtam, valószínű nem érezném meg. :D De alapjáraton persze, érzem ha hozzám érnek.
2015. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tetszik neki. Nekem is van olyan férfi ismerősöm, aki véletlenül megérint...nem szólok, mert tetszik.
2015. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!