Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány osztálytársam nagyon kijovunk egymasal De van pasija mit tegyek? Pls a többi lent

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek nagyon tetszik, beszélgetünk, keressük egymás társaságát. Stb de van pasija (kb 10-11honapja) igy van-e nala esélyem?
2016. jan. 17. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért akarsz mindenáron belerondítani a kapcsolatukba?

Egy lánynál, ha keresi a társaságodat, nem egyenlő azzal, hogy szeretne is tőled valamit, lehet szimplán csak jó barátnak tart, és ennyi. Nekem is van lánybarátom, kapcsolatban él, mégis olykor napi szinten beszélünk.

2016. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
próbáltam hasonló csajnál nem jött össze. Ami azt illeti még én éreztem magam kínosan, mert nem sikerült. Ne rontsd el a barátságot.
2016. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elozo kerdesednel sem volt, most sem lesz.
2016. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sztem probalkoz de ne nyomulj annyira es ak majd lattni fogja hogy tetszik nked es majd szol h ö nem akar toled semmit/ vagy lhet hogy ö is jobban meg szeretne ismerni es sokan igy vanna.... ;) xdd
2016. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!