Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért látom a gyks fiúknál ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látom a gyks fiúknál ezt?

Figyelt kérdés

Ők mondjuk 10/2 kinézetűek, de nekik 10/4 lányok sem kellenek és lerondázzák/kövérezik őket. Tehát nekik jobb kell sokkal.

De ha egy szép lánynak a jótestű, helyes srác kell akkor azon fel vannak háborodva, hogy a nők a külsőt nézik.

Mi ez a kettős mérce?


2016. jan. 17. 16:58
 1/10 BlackSword ***** válasza:
90%
Ahogy fordítva is így van... De hát nekem végül is mindegy kinek mi a hasfájása...
2016. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a pontozás eléggé agyhalott dolog. A szépség eléggé szubjektív, ismerte olyan lányt, akit én egész szépnek tartottam, mások meg lerondázták. Úgyhogy szerintem hülyeség pontozni, vagy ezekből a pontozásokból bármilyen következtetést is levonni.


22/F

2016. jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert mindenki 10/10es vagyok nemtol fuggetlenul. Az mas kerdes hogy van akinek be kell ernie egy 10/0.1-essel is.
2016. jan. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Így van, ez fordítva is igaz. Arc meg név nélkül mindenki kemény ám, mint a kád széle.
2016. jan. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld, ez nem csak a gyks fiúkra jellemző, hanem az emberek nagy részére. Avlegtöbb ember többre becsüli magát no meg mindenki reménkedik, hogy a legjobb jut nekik.


Ám azt ki kell emelnem, hogy lehet csak neked 10/4-es a csaj és 10/2 a srác, mivel a külső szubjektív és nincs egységes mérce. Mindenesetre az eredeti kérdésre vissztrve, azért látod ezt, mert nagyjából mindenki így viselkedik, és te csak leszűkítetted a gyks fiúkra.

2016. jan. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

média.

nézz meg akár egy mezei videóklippet, tele van szexualitással, azt sugározza a buta fiúcskák agyába hogy aki nem üti meg ezt a szintet az náluk szóba sem jöhet.

ezt hívják tudat alatti agymosásnak, szintén érdemes az éjjel nappal szart megemlíteni, az pl mennyire fedi a valóságot ?

semennyire.

mégis rengeteg csaj és fiú azt hiszi ez a valóság, mert ezt látja.

a média borzasztóan nagy befolyással bír az emberek felett, és teljesen átformálja az értékrendjüket.

engem egy jóképű srácnak tartanak, rengeteg csaj akarna velem megismerkedni, mégis inkább az átlagos és szerényebb kinézetű lányokat részesítem előnyben, mert tudom hogy ők a belső értékeket sokkal jobban megbecsülik, mint a külsőt.

csak azért összejönni egy szolis műkörmös vasalt hajú cicababával, hogy megfeleljek az elvárásoknak...hát inkább kihagyom :)

2016. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2016. jan. 17. 17:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Marhaság ez a pontozósdi, én pl. sose tudtam így bekategorizálni magam, de lehet, hogy így 30 fölött már túl öreg vagyok, hogy értsem, különben is, némelyik itt a saját külsejét leértékelő pasi nem is akkora katasztrófa külsőre, amekkorának tartja magát.
2016. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az csak egy buta troll kérdező.
2016. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 opened paradise ***** válasza:

Persze,csak a média. Pont az ilyenek hangoztatják itt,hogy nem néznek tévét,nincs is nekik,de minden,ami abban van szr.

Ennyi erővel azt is fel lehet hozni,hogy genetikailag vam belénk kódolva,hogy a legjobbat keressük,a legjobb utódok létrehozása érdekében.

De én ebben sem hiszek.


Egyszerűen csak a sült galambot várják és abból is a legjobbat.

2016. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!