Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 honapja szakitottunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 honapja szakitottunk a parommal es 3 evig voltunk egyutt. Van ra esely h osszejovunk ujra? F25

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 21:13
 1/4 A kérdező kommentje:
O akart szakitani majd minden kapcsolatunk megszakadt. Belehalok...
2016. jan. 17. 21:14
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem ölöd meg magad akkor túlélheted még akkor is ha fáj.

Igen esély az mindig van.


23/F

2016. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy szereted, meg újra össze jönnél vele. De nem véletlen a szakítás. Dehogy fogsz, belehalni, az idő mindent megold, az idő az orvos. Nyugi van már.:) Rengeteg nő van még aki, csak rád vár. Ismerkedj, és ne szomorkodj. Első barátnőmnél, én is sírtam. Azóta hiába fáj, ha egyszer valaki menni akar menjen. Fájhat akármennyire de inkább, eljárok haverokkal,sportolok stb... Mindent csinálj, ami csak tereli a gondolataidat. Menj el csajozni, éld az életedet.
2016. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bogoj válasza:

én 26 voltam, mikor a leányzó (szintén 3 év után) dobott.

akkor nagyon megviselt, de azóta áldom a jó sorsot, hogy így alakult (feleségemmel és két gyermekemmel nem hiszem, hogy lehetnék boldogabb).

valószínűleg neked is sokáig fog fájni, de egy idő után bele kell törődnöd, hogy nem ő volt az igazi.

a lényeg, hogy ne zárkózz magadba.

2016. jan. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!