Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem jöttünk össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jöttünk össze egy fiúval, akkor utána miért nem köszön, meg miért néz direkt másfelé? Meg úgy egyáltalán,3 hónapja szakítottunk, akkor miért ilyen gyerekes?

Figyelt kérdés
Jó, elfogadtam, hogy barátkozni nem akar, de, hogy úgy kezel, mintha nem is ismerne... Csak akkor köszön, ha egymással szembe megyünk.
2015. máj. 28. 19:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, velem is ilyenek. Csak azért, mert nem ők lettek a befutók, szerintem sem kéne öriharizni... de mindegy, ők ilyenek... ezen nem tudunk mi változtatni, ő dolguk.
2015. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert ő tajgetosz-pozitív.
2015. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Mert van "némi" hiányossága a kúltúráltságban, és a

nevelésben:D

2015. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

Egy kapcsolatot nem csak elkezdeni kell, de lezárni is.....megtisztelik egymást azzal, hogy őszintén válaszoltok minden kérdésre és segítetek a másiknak eloszlatni a felmerült kételyeket. Azon kapcsolatok,amik csúnyán érnek véget(megcsalás, átverés, stb) ezek a részletek kimaradnak és így könnyen lehet sértettség, düh a következménye....persze ez nem mindig jogos, de éppen ezért célszerű leülni megbeszélni.

Valószínűleg megsértődött a srác valamiért.....ha kíváncsi Vagy az okára le kell ülnöd vele megbeszélni.

37F

2015. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Paraszt?

Bunkó?

Se..fej?

Tapló?

2015. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az nem fog menni. Ha ilyen szinten semmibe vesz, és annak ellenére, hogy látta rajtam, hogy nekem ő mennyire fontos, és hogy próbálok tenni a kapcsolatunkért, akkor részemről ennyi. Már egyszer eljátszotta velem ugyanezt. Pár hónap múlva könyörögve jött vissza, én hülye meg belementem. Nem tudok neki megbocsátani, azt hiszem. Sajnos eléggé haragtartó vagyok, nehezen felejtek, és ezzel a viselkedésével sikerült elérnie, hogy a szememben egy senki legyen.
2015. máj. 28. 22:03
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért kéne szakítás, vagy rosszabb esetben kikosarazás után a talpatokat nyalni. Elváltak útjaitok, innentől kezdve téged miért zavar téged, hogy nem köszön?
2015. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jav.: -téged. Sorry.
2015. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mert zavar. Nem kéne idegenként viselkednünk, ha egyszer ismerjük egymást és nemrég még fontosak voltunk egymásnak. Az ilyen szintű elhidegülés szerintem nagyon szomorú, de ha ennyire nem akar még barátnak sem, akkor elfogadom a döntését. Attól még rosszul esik.
2015. máj. 28. 22:19
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha már nem vagytok együtt, nincs közötök egymáshoz, nem szeretitek egymást, miért esik rosszul? Mégis szereted? Vagy érzel még valamit iránta? Ha vége van valaminek, akkor legyen vége! Nincs n+1-edik epizód, meg epilógus, meg flashforward! Vége van, részéről le van zárva, ennyi. Miért nem lehet ezt megérteni?
2015. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!