Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá példa, hogy egy betelje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá példa, hogy egy beteljesületlen szerelmből évek múltán mégis beteljesült lesz?

Figyelt kérdés

Meséljetek :-)

Netán idővel elhalványulnak ezek a dolgok?


2016. jan. 17. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

én hallottam olyat, hogy ismerték egymást 2 éve, és abból lett kapcsolat, majd eljegyzés. De hogy közben ki történt, nem tudom, lehet hogy többször visszautasította a pasit, vagy a lány vágyakozott rá


olyan viszont velem volt, hogy egy lány elutasitott, majd mikor egy év utàn meghallotta, hogy nyomulok másra, csodálkozó hangon "nyomulsz egy lányra?"

2016. jan. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen van esély! Esély mindig van. De ezért tenni is kell, legalább is akkor érdemes, ha van értelme. Én elmesélem neked a sztorimat. Nem kelletem egy nőnek, de nekem nagyon kellet. Barátkozásba is belementem,hogy közelebb kerüljünk. (Sok csalodása miatt, nem kellet nekis enki sem.) Nagyon rossz volt, még nem akart engem úgy ahogy, én őt. Ehhez meg kell mutatni, hogy te férfi vagy. Vagyis hogy férfiként tekintsenrád. Ehhez pedig idő, és kisebb szexuális megjegyzések kellenek. Később barátság-extrákkal lett köztünk, innen már sinen voltam. Most 2 éve eszi, a kis életemet, szerelemmel! Nagyon belém van esve.:)
2016. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én két évig szerelmes voltam a kollégámba, tudta kb mindenki, mert látták, csak állítólag ő nem. Végül összejöttünk, miután munkahelyet váltottam.

De ha még egyszer élnék, nem tenném, mert örökre ott marad, hogy én akartam lányként a másikat és ő csak engedett. Nem hiszem, hogy belém szeretett volna, csak hagyta, hogy felszedjem, pedig én vagyok a lány. Nem a másik udvarolt, nem ő vágyott rám. Ez rajta hagyja a nyomát a kapcsolaton, és hiába mond a másik bármit, mindig megalázott és függő helyzetű maradok és riherongy a saját szememben.

Ha fiú vagy, az más, mert akkor kitartó voltál, és meghódítottad a szívét.

2016. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!