Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ezt én csak bemesél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ezt én csak bemesélem és tenyleg nem érez semmit? 18L

Figyelt kérdés
Szilveszterkor páran lementünk kirándulni, eggyikünk sem az a bulizós fajta, ott volt egy haverom is, nevezzük Lacinak. Nos Lacival elég ritkán látjuk egymást, de mindig meg van a közös hullámhosz. Hajnal felé fel mentünk páran filmezni, egymás mellé ültünk s megfogta a kezem,azután ha épp a takarót igazítottam s elvettem a kezem ő ugyanott hagyta, úgyhogy jó 3 órát fogtuk egymásét. Aztán kimentünk, s na nem szerettük volna, hogy más észrevegye. Ezek után még össze futottam vele, mikor mentem a mosdóba, ő akkor jött ki, s monta, hogy megvár. Miután kijöttem kaptam egy nagy jó éjt ölelést s mentünk lefeküdni.Másnap elég korán mentünk már haza, reggeli közben olyan furán néztük egymást, aztán elköszönt s kaptam ismét egy nagy ölelést. Ma már nem bírtam s rá írtam, hogy mi is volt ez igazán. Azt mondta, hogy nem tudta a fáradtság miatt volt, s ezen ő is sokat gondolkozott, de maradjon inkább minden a régibe, az én javaslatomra kieggyeztünk, hogy ez csak baráti gesztus volt. Azt mondta, hogy ezentúl figyelni fog, hogy se magát se mást ne ámitson ilyesmikkel, mert ugye nem ez volt az első ilyen kétértelmű dolog közöttünk, amúgy ő egy évvel idősebb nálam és nem igazán volt sok párkapcsolata, nem az a nyomulós srác.

2016. jan. 17. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érezhet irántad valamit, csak nem akarja feláldozni a baráti kapcsolatotokat.
2016. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem latjuk egymast olyan gyakran, max egy honapba egyszer, elter a barati tarsasag atlagba, csak jol meg ertjuk egymast.
2016. jan. 17. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!