Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezt csak bemesélem magamnak vagy tényleg jól érzem?

Figyelt kérdés
Már lassan két éve van barátom és van köztünk némi korkülönbség... neki van egy felesége és két gyereke. A gyerekei elfogadtak de a feleségétől még mindig nem vált el. Erre az évre tervezi. Ő azt mondogatja nekem hogy imád és hogy képtelen lenne más nőhöz érni. Pedig tényleg érzelmileg és testileg is megkapok tőle mindent de nem vállalhatjuk fel egymást. Valahogy már nagyon régóta erősödik és erősödik ez az érzés hogy valami nincs rendben. Egyszerűen azt vettem már észre magamon hogy túlzásba is viszem néha-néha ezt a féltékenykedést, pedig próbálom tűrtőztetni magam de NEM MEGY!!!! Egyszerűen képtelen vagyok efelett a szörnyű érzés felett csak úgy átsiklani! Mit tegyek? Mennyire szokott biztos lenni egy megérzés?
2009. jan. 3. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

az az igazság, hogy ma egy párkapcsolatban felmerül bennünk akérdés, hogy valami nincs rendben, akkor ott valami tényleg nincs rendben. és ahogy leírod a helyzetet, amiben vagy, nekem is ez a vményem.

nézzük a tényeket: van egy barátod 2 éve, aki nős.

ha valóban annyira szeret téged, minden követ megmozgatott volna, hogy jogilag is független legyen a nejétől, és csak hozzád tartozzon.

nekem az vményem, hogy ez a pasi még mindig függ a családjától, hiszen még ha testileg-lelkileg hozzád vonzódik, akkor sem akar a neje által biztosított kényelemtől elszakadni. gondolj bele, a nő főz, mos, takarít rá. nem akarja ezt a jól bejáratódott életet feladni a kedvedért, mert semmi sem garantálja számára, hogy ezt veled is működni fog. nagyon sok házasságban kihűlnek az érzelmek előbb utóbb, de együtt maradnak a felek, mert úgy kényelmes. nem beszélve az anyagiakról.

ez a pasi nem vesz téged eléggé komolyan. érdemes lenne komolyan elbeszélgetni, mik a szándékai veled kapcsolatban, mivel feltételezem, te sem egy tinilány vagy, és stabil családi életre vágysz. az idő meg sajnos telik. beszélj vele, adj neki fix időt, és ha nem látod rajta hogy valóban el akar válni, akkor bármilyen fájdalmas is, ints neki búcsút. csak ne húzd még évekig, mert abból semmi jó nem sül ki.

2009. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem, ha a gyerekei elfogadtak, akkor miért is nem vállaljátok fel egymást? Akkor ezek szerint tud rólad a felesége nem?

Talán azért vagy gyanakvó és féltékeny mert halogatja a válást.

Ez sokszor megesik, hogy csak ígérgetik hogy elválok.Ennek jobb mihamarabb pontot tenni a végére.

Ha nem szereti a feleségét hanem réged akkor váljon el. (De soknak ez így sokkal kényelmesebb, mert otthon mosnak főznek rá. Te meg csak akkor kellesz ha szükség van a szolgálataidra.)

Gondolkozz el rajta szokott e rád időt szakítani amikor te szeretnéd, vagy csak akkor ha ő azt mondja hogy most ráér.

Nem mindegy

Gondolkozz reálisan

És ne kezd nős férfival. Akkor könnyebb egy kapcsolat.

2009. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most nekem is van egy pasi. Hasonló a szitu. Felesége van és két kislánya! Havonta egyszer-kétszer találkozunk. Én imádom őt, ő is imád engem, de szó sem volt arról, hogy otthagyná a családját. Ezt nem is kérhetem tőle, hiszen én vállaltam be ezt a "kapcsolatot", most így jó nekünk. Hát nem érzem hihetőnek azt a szóveget, hogy majd az idén elválik! Hiszi a piszi!
2009. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy a felesége nagyon trehány nő. Igaz megcsinál otthon dolgokat de annak a töredékét nem amiket én megcsinálok itthon :S Nem tudom mit tegyek.
2009. jan. 3. 17:47
 5/5 A kérdező kommentje:
A felesége tudja hogy a férje együtt van egy másikkal de biztosra nem tudná megmondani hogy kivel... Szóval mondhatni nem tud rólam.
2009. jan. 3. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!