Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy amilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy amilyen oltozekeket mi nok k. urvasnak tartunk, a ferfiak szemeben szexi?

Figyelt kérdés

Kineztem egy tapados bezs szinu ruhat, ami felul eleg dekoltalt. Barmilyen pasitol megkerdeztem, azt mondta a ruhara, vegyem meg, mert szexi. En megis k.urvasnak tartom.

Miert van ez igy?


2016. jan. 18. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A férfiak is k.vásnak látják, de azt mondják, hogy szexi, mert így van rá esélyük, hogy egyszer felpróbálhassanak. Ne legyél ennyire naiv ;)
2016. jan. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Unokatestvereim, barataim mondtak, akik soha nem hazudtak nekem
2016. jan. 18. 08:47
 3/7 anonim ***** válasza:
A férfinek,az csak jó,ha te kihívóan öltözködsz,kivéve ha már az övé vagy.:p
2016. jan. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A férfiak is kvásnak tartják, csak ők ettől megdugni akarnak és nem élből elítélnek egy db sz.rnak.


Ha persze nem tudnak megdugni, akkor utána az ő szemükben is kvás lesz a ruha a negatív értelemben, mert nem kaphattak meg.

2016. jan. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha te kvásnak érzed magad benne,ne vedd meg.
2016. jan. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt tapasztaltam, nem tudom miért van.

Nekem párkapcsolat elején mondta egy fiú, hogy csináljak meztelen képet tükör előtt ráadásul széttárt lábakkal... Én nem egyeztem bele, mert szerintem az nagyon k*rvás. Mondtam is neki és ő azt mondta, hogy miért gondolok ilyet, ez egyáltalán nem az. Inkább vadítóan szexi. Még így sem csináltam, de hogy gondolhatják ezt a fiúk ennyire másképp? Ő sem azért mondta, hogy lefeküdjek vele, mivel párkapcsolatban voltunk szexeltünk már.

2016. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk logikusan belegondolva a k. urvák alapvetően muszáj hogy szexik legyenek, hiszen muszáj hogy szexelni akarjanak velük a férfiak :D
2016. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!