Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ennek helye az életemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek helye az életemben a párom mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy 4 éve megismerkedtem egy sráccal, jó haverok lettünk, majd barátok (nekem külsőre, meg amúgy sem jön be mint férfi, csak barát). Nekem lassan 1 éve van párom, nagyon szeretem őt, vele képzelem el a jövőmet, össze is költöztünk pár hónapja, szeretnénk gyereket is. Viszont, itt van ez a fiúbarát, aki szeretné, ha sokat foglalkoznék vele. Úgy érzem, nem helyes a párom mellett egy másik férfival tartanom a kapcsolatot, aki nem mellesleg szerelmes belém. Nincsen nagyon beszélnie másokkal, nekem nagyon sok dolgom van, és amióta van szerelmem, rosszul érzem magam. Mármint hogy egy másik férfival is beszélek. Ha volt valami problémám a párommal, persze elmondtam ezt neki, a végén meg már a fiúbarátom folyton hajtogatta szakítsak a párommal, akivel csak gondjaim vannak. Úgy érzem, ő azt akarja, nekem ne legyen senkim és csak vele törődjek. Nekem konkrétan nincsen szükségem fiúbarátokra, de sajnálom őt, hogy egyedül marad. Tippek, tanácsok!? Szeretnék végre nyugodt életet a párommal!


2016. jan. 18. 09:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nyilván az adott problémákat osztod meg vele, és a jó dolgokról nem áradozol neki. Így azt szűri le, ez a kapcsolat annyira nem is jó, ő istennőként szeretne téged és lesné minden kívánságod...

Tudatosítani kellene vele, hogy ez esélytelen, boldog vagy vele, és őt egyébként se szereted.


Az, hogy van egy fiúbarátod, egyébként nem gáz, néha jó másoknak elmesélni a problémáinkat nem? Oké ott vannak a barátnők, de nem hiszem, hogy férfi és nő között bőn lenne a jó viszony kapcsolaton kívül...

2016. jan. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Volt mikor pozitív dologról beszéltem neki, és akkor gúnyolódva írt a szerelmemről. Ami egy kicsit rosszul esett nekem. De én nem akarok többé rossz dolgokról beszélni, úgy érzem vele csak ezekről lehet. Múltkor is napokig nem beszéltünk, de ha én felkerestem egy problémával, akkor ő arra vevő volt.
2016. jan. 18. 10:05
 3/15 anonim ***** válasza:

Attól hogy kapcsolata van az embernek attól még a baráti kapcsolatokat is ugyan úgy tartani kell.Hisz a családoddal is tartod a kapcsolatot.

A barát is hasonló.Úgy tűnik hogy te titkolod a párod előtt a barátodat.A barátokat nem szokták eltitkolni.Te azért titkolod el mert félsz hogy a párod elhagyna amiért van egy fiubarátod?

2016. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyen könnyen el tudod "dobni" a barátságot akkor nem is volt a barátod.
2016. jan. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Számomra az nem barátság, ahol az egyik fél a másikat uszítja, hogy hagyja el a párját... csak hogy neki jó legyen és vele foglalkozzon mindenki.
2016. jan. 18. 11:07
 6/15 anonim ***** válasza:

Ő túl hasonló helyzetbe vagyok írnál privátba.

Ha te lennél az akkor megtudjuk beszélni a dolgot és pontot teszünk a végére :)

2016. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom te ki vagy, én Pesten élek, és ő nem használja ezt az oldalt.
2016. jan. 18. 11:18
 8/15 anonim ***** válasza:

Honnan tudod,hogy használja-e ? :D

Amúgy én nem pesten élek akkor mind1 ^^

2016. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben de mára megoldódott és megmaradt a barátság is.:)

Ha gondolod irhatsz privit..elmesélem.

Amugy ha se külsőre meg amugy sem jön be akkor hogy lettetek barátok?

2016. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Amúgy konkrétan meg mondtad neki,hogy nem akarsz tőle semmit?

Mert nálunk az volt a helyzet.hogy nem mondott semmit konkrétan és mondta már nem jó a kapcsolata stb.. ^^

2016. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!