Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi tesz titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi tesz titeket boldoggá?

Figyelt kérdés
Milyen lányt szeretnétek párkapcsolatra- mitől lesz az illető jó feleségjelölt?
2016. jan. 18. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Érezzem azt,hogy megbízhatok benne,ez a legfontosabb ha komoly kapcsolatról van szó.
2016. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én olyan nőt szeretnék majd magam mellett tudni, aki kicsit nyugodtabb a minden napokban. Élvezze azt, hogy elmegyünk néha moziba, sétálni, kis egyszerű programokat szervezve, ne pedig a diszkóban a tánci tánci. (Mert a nő szeret táncolni és a tánc öröméért megy a diszkóba, jah...persze!)

Ez a főzés mosás takarítás kombó egy kamu duma a nők részéről. Semmi nehéz nincs bennük, berakni pár ruhát a gépbe, AMI KIMOSSA!! Főzni kaját szóról szóra leírt recept alapján és bekapcsolni a porszívót mindenkinek tudnia kéne! Amelyik nő olyan pasit választ aki ezeket megköveteli, hát az vessen magára. Nem nehéz dolgok, bárkinek meg kell tudnia ezeket csinálni (magyarul gondoskodjon magáról) aki egy kicsit is életképes. Ezt nem a nők ellen mondom, hanem a pasik miatt akik nem gyakorolják ezeket a tevékenységeket.

Magyarul mindketten vegyük ki a dolgunkat felesben a házimunkában. Főzni is együtt a legszuperebb!

És igazából nincs sok elvárás. Működjön a kémia, tudjunk jókat beszélgetni, és egy nyugis, nem minden héten pörgős, gyerekszerető kis csajos. De szerintem nagyon sok mindenki akar egy egyszerű nőt társának, csak nem talál, vagy nem találta még meg.

2016. jan. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keressen olyan jól, hogy nekem ne keljen dolgozni és vegyen nekem drága dolgokat. na milyen érzés, hogy visszanyal a fagyi? :D :D :D
2016. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Eddigi tapasztalatok alapján négy dolgot tudok felsorolni, ami nekem nagyon fontos:

1. Intelligencia. Ebből származik MINDEN, ami kell, ez mindennek az alapja.

2. Érzelmi stabilitás. Hisztivel, hangulatingadozásokkal, kiszámíthatatlansággal, irracionalitással nem tudok mit kezdeni, nehezen viselem.

3. Ha nem féltékeny: nyilván tenni is kell érte (megerősíteni egymást, hogy nem kell féltékenykedni), de van, aki javíthatatlan féltékenykedő, és az garantáltan aláássa a kapcsolatokat.

4. Működjön a szex, anélkül nehéz.

2016. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Boldoggá tenne, ha nem kellene minden nap dolgozni menni, de a fizetésemet t megkapnám a hó végén + elég idő és pénz jutna hobbimra.


Bnő? kell a fenének, eddig is jól meg voltam nélkülük, ezután is megleszek.


Házasodni meg házasodjon a halál.

2016. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Volt már pár kapcsolatom, de talán nem is voltam szerelmes sosem és igazából boldog sem. Passz. Egyáltalán nem tudom mihez kezdjek az életben.
2016. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Joe.38 ***** válasza:
Inteligencia fontis. Elöttem szólóval egyet èrtek. Hisztivel a ferfi nem tud mit kezdeni. Okoskodó erószakos jogait hangoztató feminista messziről kerülendő. Igen a szex nagyon lényeges . A szexben az oda adó jő már fél.siker. Nem a.legfontosabb. Nem az első de rögtön a masodik legfontosabb . Páriára a férfira ne a pénze miatt nézzen fel. Kitartás. Az elet hullam. Hol fent hol lent.Ezek akar evekben sok evekben is mérhetóek. Hisz vannak evek lent vannak fent. A mai vilagban el kell fogadni kevesebb a fent. A nők csak fent szeretnenek lenni. Tisztqság főzés sajnos még mindig az a kategória amit megdobogtatja a férfi szívét. Abból és szaxben az oda adással bizony azt érzi a férfi ez a kő az igazi. Ez ad ez tesz ez nekem él. Ezért a fèrfi is mindenét minden tudásat oda adja .
2016. dec. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!