Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináljak hülyét magamból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináljak hülyét magamból?

Figyelt kérdés

A barátommal régen szakítottunk, jópár hónapja már és azóta van barátom (aki remélem örökre marad).

Viszont az előző barátommal nem sikerült rendesen megbeszélni, miért szakítottunk és mivel ő volt az első barátom, így azóta is bennem van a dolog és zavar.

Szeretném lezárni azzal, hogy megbeszélem vele, mi történt.

Szerintetek hülyeség lenne neki megírni, hogy szeretném tudni, végül miért lett ez a vége?


2016. jan. 18. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem látom sok értelmét.

Ha jól értem, bejelentette, hogy szevasz!

Most miért volna őszinte hozzád, ha akkor nem volt?


És azzal mit kezdenél, ha kiderülne, hogy valami félreértés volt, és azóta is epekedik érted?

Vagy egy alkalom erejéig mégis meglágyítaná a szívedet meg a szoknyád övét - elvégre elsőként sokat tudhat rólad.

"Mindennek szabott ideje van" - ez meg már elmúlt.

2016. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én hetekig, sőt hónapokig rágódtam rajta h az exem miért viselkedett végül úgy ahogy és tette minden magyarázat nélkül azt amit. Nem kaptam rá választ. Utólag egyszer kétszer beszéltünk hiába jött fel a téma sose tudta megmondani csak valami kikerülős meg erőltetett közhelyekkel. Lezártam a dolgot és tanultam belőle. Én már boldog párkapcsolatban élek egy olyan emberrel akivel remélem leélhetem az életem, az exem pedig még azóta is egyedül van. (Pedig két éve h szakítottunk és nekem is ő volt az első kapcsolatom.)


Szerintem engedd el a dolgot és békélj meg vele. Koncentrálj a mostani párodra és kapcsolatodra, hidd el jobban megéri :)


21L

2016. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, igazatok van. Csak nagyon lassan halványul, szinte alig
2016. jan. 18. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ő dobott, akkor inkább ne keresd fel, viszont, ha csak elhalványult a dolog és tényleg le tudsz ülni és megbeszélni vele, akkor az előzőekkel ellentétben én azt mondom, hogy megbeszélheted vele.Viszont, ha ő dobott ki, akkor én sem hiszem, hogy több hónap után érdemes lenne felkeresned, hogy elfelejtsd, mert csak feltépnéd a "sebet"
2016. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!